Wnętrza w stylu prowansalskim

Zastosowanie dzikiego piaskowca w projekcie wnętrz
Projekt wnętrz pokoju dla chłopca

Projekt wnętrz pokoju dziecięcego

Projekt wnętrz sypialni w domu jednorodzinnym

Sypialnia w jasnych kolorach

Projekt wnętrz restauracji

Restauracja z browarem w Krakowie

Projekt wnętrz z akcentami architektury regionalnej

Projekt wnętrz restauracji z nowoczesnym kominkiem

Projekt wnętrz niewielkiego mieszkania

Wnętrza z dodatkami w kolorze czerwieni

Nasza pracownia oferuje  kompleksowe usługi w zakresie: projekty koncepcyjne wnętrz, projekty wykonawcze wnętrz, indywidualne projekty: lamp, mebli, dekoracji itp. , realizacje wnętrz

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekty koncepcyjny aranżacji wnętrz jest opracowaniem zawierającym rzuty i wizualizacje.
Projekty koncepcyjne mają za zadanie przedstawić pomysł na przestrzeń i zobrazować w czytelny sposób jak wnętrze będzie wyglądało po zrealizowaniu projektu wnętrz.
Faza projektu koncepcyjnego to wspólne poszukiwanie realizowane przez Architekta Wnętrz i Klienta w celu wypracowania optymalnych dla danej przestrzeni czy wnętrza rozwiązań, czego efektem są nowoczesne, ciekawe projekty i ich realizacje.

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Podczas pracy nad projektem wnętrz, architekt przygotowuje fotorealistyczne wizualizacje pokazujące jak będzie wyglądało projektowane wnętrze po jego zrealizowaniu.
Wizualizacje pokazują projektowane meble, armaturę, ceramikę, materiały, kolory i wyposażenie.
Wizualizacje są bardzo ważnym elementem projektu, pokazują jak będzie wyglądała dana przestrzeń zanim jeszcze powstanie. Dzięki wizualizacjom Klient może łatwiej wyobrazić sobie efekt końcowy realizacji widząc jak będzie wyglądało wnętrze.

WYTYCZNE BUDOWLANE

Wyburzenia ścian, zamurowania to także część opracowania projektu wnętrz. Projektant przygotowuje projekt oświetlenia wskazuje miejsca podłączeń do instalacji sanitarnych, dzięki pełnej koordynacji projektu nie ma problemów podczas realizacji inwestycji.
Wytyczne budowlane to zestaw rysunków kierowanych do generalnego wykonawcy projektu, zawierają wszystkie informacje konieczne do zrealizowania prac budowlanych takich jak wyburzenia, wymurowania oraz instalacje wewnętrzne.

PROJEKT WYKONAWCZY

Projekt wykonawczy wnętrz zawiera rysunki i opisy, zestawienia materiałów oraz wyceny mebli nietypowych. Projekt wykonawczy wnętrz, precyzuje każdy element konieczny do realizacji projektu wnętrz by uzyskać pożądany efekt.
Projekt wykonawczy precyzuje każdy szczegół, dzięki czemu realizacja wnętrz przebiega sprawnie, a efekt finalny jest zgodny
z projektem.
Projekt wykonawczy zawiera projekty wszystkich niestandardowych elementów wystroju wnętrz jak meble, dekoracje itp.

DOBÓR MATERIAŁÓW

Dobór materiałów do projektu wnętrz wykonany przez architekta wnętrz daje pokrewność że materiały i wyposażenie będą estetyczne, o odpowiedniej jakości i w cenie zgodnej z planowanym budżetem na realizacje projektu wnętrz, oraz dostępne na czas.
Na etapie projektowym dobieramy wszystkie materiały potrzebne do jego realizacji. Staramy się szukać fajnych, unikalnych materiałów i ciekawych rozwiązań produktowych dla uzyskania niepowtarzalnego efektu wizualnego. Podczas doboru
materiałów prowadzimy kontrolę kosztów.

NADZÓR AUTORSKI

Prowadzenie nadzoru autorskiego przez projektanta wnętrz gwarantuje pełną kontrolę nad procesem realizacji projektu wnętrz. Nadzór autorski pozwala, by realizacja wnętrza była zgodna z projektem i wizualizacjami, a w razie takiej konieczności można
jeszcze wprowadzić drobne przemyślane korekty.
Jeżeli Klient wybiera pełny nadzór nad realizacją, projektant zajmuje się prowadzeniem realizacji do stanu pod klucz. Koordynuje prace wykonawców, zajmuje się logistyką budowy, zamówieniami materiałów i weryfikacja jakości i poprawności wykonanych prac.

Z przyjemnością porozmawiamy przy kawie i ciasteczku, lub przez telefon czy Skype-a

KONTAKT

Podczas realizacji zlecenia zajmujemy się kompleksowo jego obsługą na każdym etapie od fazy projektowej przez realizacje aż do wsparcia logistycznego przeprowadzki. W sytuaji gzie jest to konieczne prowadzimy procedury administracyjne i uzyskujemy konieczne i wymagane prawem budowlanym oraz przepisami odrębnymi pozwolenia i decyzje administracje w tym również konieczne opinie rzeczoznawców do spraw BHP, P.Poż i SANEPID dla obiektów komercyjnych

Cechuje nas  elastyczne podejście do każdego tematu i Klienta, często dopasowujemy zakres prac i każdego opracowania w zależności  od potrzeb Klienta i wymogów stawianych przez obiekt  lub podmiot nim zarządzający. Pamiętamy również o warunkach lokalizacyjnych zwłaszcza przy projektowaniu szyldów i wizerunku wizualnego w zakresie projektu elewacji budynku czy pawilonu.

Jeżeli projekt wnętrz wymusza wprowadzenie zmian stanowiących przedmiot projektu budowlanego a specyfikacja robót budowlanych wymaga uzyskania pozwolenia na budowę lub realizacji innej procedury, opracowujemy stosowną konieczna dokumentację projektowa i uzyskujemy wymagane decyzje.

Wszystkie projekty wnętrz opracowujemy w taki sposób by były zgodne z obowiązującymi aktami prawnymi takimi jak :  Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Polskie Normy, Ustawa Prawo Budowlane, i inne obowiązujące  rozporządzenia oraz  ustawy włącznie z aktami prawa lokalnego co pozwala w późniejszym czasie bez większych problemów dokonać wszystkich koniecznych odbiorów w tym przez SANEPID i P.Poż. co jest szczególnie ważne przy obiektach usługowych.

Zakres usług jmsSTUDIO obejmuje:

 • projekt koncepcyjny
 • w razie konieczności projekt architektoniczny budowlany
 • projekt konstruktorski np. dla ścian działowych w obiektach usługowych np. typu Galeria Handlowa, lub inne konieczne np. dla ciężkich elementów wystroju
 • - projekt  wykonawczy wielobranżowy jeżeli jest wymagany  np. Galerii Handlowych
 • wytyczne dla  instalacji wewnętrznych sanitarnych (WOD-KAN-GAZ-CO)
 • dokumentację kosztorysową  oraz  przedmiar prac wykończeniowych i budowlanych
 • wymagane uzgodnienia i pozwolenia takie jak: opinia rzeczoznawcy d/s BHP, d/s higieniczno-sanitarnych, d/s p. Pożarowych, uzgodnienie projektu w zakresie szyldów i zmian w elewacji oraz innych koniecznych z  Zarządem Dróg Wojewódzkich i ZIKIT-em, uzgodnienie z Miejskim Konserwatorem Zabytków oraz uzgodnienie z Wojewódzkim              konserwatorem Zabytków, uzgodnienie z plastykiem miejskim w zakresie szyldów i elewacji
 • projekt wnętrz nowoczesnych prostych oraz projekty wnętrz klasycznych - każdy projekt  indywidualny jest inny i zaprojektowany adekwatnie do potrzeb klienta
 • wytyczne dla instalacji elektrycznej wewnętrznej
 • jeżeli są wymagane projekty SAP, DSO oraz projekty instalacji nisko prądowych w tym CCTV
 • dokumentacja wymagana przez manual projektowy lub zeszyty komercjalizacyjne
 • nadzór autorski w pełnym zakresie łącznie z logistyką budowy
 • projekt powykonawczy