Aranżacja wnętrz ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego

projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
Antresola we wnętrzu apartamentu została wykończona w jasnych kolorach w nawiązaniu do strefy salonu w mieszkaniu. Wejście na antresolę stanowią nowoczesne designerskie schody wykonane z dwóch materiałów wykończeniowych - drewno naturalne jesion i lakierowane na biało. W mieszkaniu zaprojektowano szklaną balustradę z ocieplającym ją drewnianym pochwytem. Obok schodów zaprojektowano duże i ładnie wyekspon owane miejsce na kwiaty i rośliny. Prostota specjalnie dobranych roślin doskonale pasuje do ogólnego charakteru wnętrza. Pod schodami zaprojektowano miejsce na telewizor wraz z zabudową meblową na sprzęt nagłośnieniowy.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
W mieszkaniu zaprojektowano schody łączące dwa materiały wykończeniowe, połączono płytę lakierowaną w kolorze białym z naturalnym szczotkowanym drewnem jesionowym. Na uwagę zasługuje rodzaj zastosowanych opraw oświetleniowych wpuszczanych w podstopnice które po zmroku budują ciekawą aranżację oświetleniową. Schody stanowią ciekawe dopełnienie wnętrza po przez swoją grafikę i nieszablonowy kształt są jak rzeźba we wnętrzu mieszkalnym. Istotnym elementem aranżacji wnętrza jest szklana ściana za sofą w intensywnym kolorze turkusowym
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
Zaprojektowano wnętrze nowoczesne gdzie doskonale komponują się dobrane materiały wykończeniowe takie jak drewno, beton, stal i szkło. Chromowane lampy zaprojektowane we wnętrzu, lustrzane dodatki czy beton architektoniczny na ścianie, doskonale współgrają z intensywnym kolorem który ma turkusowe wykończenie ściany. Wnętrze jest spójne i nowoczesne, a każdy element jest doskonale przemyślany i skomponowany. Na uwagę zalogują nowoczesne lampy które połączono w spójną całość w trakcie projektowania wnętrza.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
W saunie Parowej i pod prysznicem zaprojektowano ścianę z szarej, metalicznej mozaiki. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie kolorowego oświetlenia ledowego które pozwala na zmianę koloru światła led i tym samym aranżacji wnętrza w zależności od nastroju mieszkańca. Odważnym pomysłem jest zastosowanie ściany ze szkła weneckiego pod prysznicem przez którą widać salon. Wnętrze jest intrygujące i nowatorskie proste i klasyczne, łączy w całość różne materiały wykończeniowe.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
Nie powinniśmy się obawiać ciemnych kolorów nawet w takich małych pomieszczeniach jak łazienka. Umiejętnie połączone różne rodzaje materiałów wykończeniowych, nawet w kolorach ciemnych może dać niesamowity efekt który zapiera dech w piersiach. Projekt wnętrz wykorzystuje efekt odbicia lustrzanego w czarnym szkle budowlanym typu lacobel, powiększając optycznie niewielkie pomieszczenie małej łazienki. Duża ilość różnorodnych źródeł światła sprawia, że małe wnętrze jest optycznie powiększone intrygujące i ciekawe. Ciemny kolor ścian zrównoważony jest poprzez drewnianą podłogę i meble które również powodują ocieplenie chłodnego wnętrza
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
W apartamencie zaprojektowano łazienkę w kolorze szarym połączonym z ciepłym kolorem drewna orzecha amerykańskiego który został również użyty do wykończenia drewnem podłogi. Łazienka mimo dominującego koloru szarego wydaje się przestronna i nie przytłacza a dodatkowo jest przyjemna i nowoczesna. Na szczególną uwagę zasługuje ściana zrobiona z szarej, metalicznej mozaiki stanowiąca ważny element dekoracyjny we wnętrzu i nadająca jej ciekawy charakter.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
W apartamencie zaprojektowano indywidualne meble wykonane z białej lakierowanej płyty meblowej oraz fornirowanej płyty w kolorze wenge. Ciekawy dodatek stanowi czarny blat wyspy kuchennej wykonany z granitu. Ciemny brąz drewna doskonale pasuje do ogólnej kolorystyki wnętrza i ociepla je. Miejsce fornirowanej płyty wytycza linia szafek wiszących. Zaprojektowano czarny blat oraz betonowe wykończenie ściany nad blatem. Kuchnia jest otwarta na salon połączony z jadalnią i schodami na atresolę.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
Piękna otwarta przestrzeń apartamentu w centrum Krakowa wymaga właściwego podejścia projektowego. Zaprojektowane elementy wykończenia wnętrz powinny podkreślać i wykorzystywać wszystkie atuty wnętrza np zlokalizowaną we wnętrzu antresolę. Wysoki, doskonale doświetlony salon stwarzał doskonałe warunki projektowe co zostało wykorzystane przy projektowaniu i aranżacji nowoczesnych wnętrz . Wnętrze jest przestronne, jasne i nowoczesne a do tego ponadczasowo eleganckie.
projekt wnętrz mieszkania apartamentu w krakowie
Zaprojektowano wnętrze jasne gdzie w nieszablonowy sposób połączono kolory turkusu, szarości i bieli. Na uwagę zasługuję lustrzana tafla będąca ścianą oddzielającą strefę prysznica od salonu. Wykonano ja ze specjalnego materiału jakim jest szkło weneckie które pozwala na komfortowe korzystanie z prysznica jednocześnie zachowując pełny wgląd na strefę salonu. Jest to bardzo odważny pomysł na aranżację strefy prysznica i sauny parowej. We wnętrzu połączono kolory: biały, szary (w postaci betonu architektonicznego) oraz turkusowy (w postaci szklanego wykończenia ściany za sofą). Wnętrze zaprojektowano dla twórczego i otwartego na pomysły właściciela mieszkania któremu spodobał się niebanalny pomysł na aranżację wnętrza.
ZOBACZ INNE PROJEKTY