Aranżacja wnętrz restauracji w centrum sportowym w Niemczech

2016-09-jmsstudio-11-projekt-wnetrz-restauracji-krakow-kamienna-sciana-i-jasne-meble-drewniane-we-wnetrzu
2016-09-jmsstudio-08-projekt-wnetrz-restauracji-krakow-ciekawy-pomysl-na-aranzacje-sufitu
2016-09-jmsstudio-09-projekt-wnetrz-restauracji-krakow-oryginalny-pomysl-na-sale-klienta-w-restauracji
pomyslowe_wykonczenie_sufitu_pomyslowe_dekoracje

Sufit wykończony materiałami charakterystycznymi dla wykończenia podłogowego nadaje wnętrzu oryginalności. Jasna podłoga skontrastowana z ciemnym sufitem sprawia, że wnętrze jest spójne i harmonijne. Dekoracją na suficie są zawieszone stoliki restauracyjne, odwrotnie zawieszono również lampy sufitowe które wyglądają jak stojące.

2016-09-jmsstudio-14-projekt-wnetrz-restauracji-krakow-bar-zaprojektowano-jako-odbicie-lustrzane-dla-ciekawego-efektu
pomysl_na_bar_w_restauracji_wykonczony_grafika

Pomysł na wnętrze restauracji zakłada wykonanie wnętrza "do góry nogami". Grafika na ladzie barowej zamontowana została do góry nogami i sugeruje, że sufit jest w miejscu podłogi a podłoga w miejscu sufitu. Podłoga we wnętrzu wykończona została w koloracj jasnych - w nawiązaniu do jasnego nieba z grafiki. Dodatkowo sufit wykończono ciemnym drewnym dedykowanym do podłóg. Dekoracją na suficie są zawieszone meble kawiarniane. Wnętrze jest pomysłowe i oryginalne.

pomyslowe_wnetrze_restauracji_pomysl_na_wykonczenie_sufitu_restauracji

Wnętrze restaracji konsekwentnie wykończono stosując zasadę "do góry nogami". Ciemny sufit oraz ciemne dekoracje skontrastowano z jasną podłogą oraz jasnymi meblami na podłodze. Wszystkie elementy zostały wykonane na specjalne zamówienie wykorzystując logo i nazwę restauracji Verlan. Wnętrze wykończono w tradycyjnym stylu jednoczesnie stosując pomysłowe rozwiązania i dekoracje.

zaskakujace_wykonczenie_wnetrz_restauracji

Wnętrze "do góry nogami" ? gdzie sufit ? gdzie podłoga? o to jest pytanie postawione przez architekta. Żart projektowy sprawia, że wnętrze nie jest banalne a gość z pewnością będzie zaintrygowowany. Konsekwentnie zaprojektowane wnętrze i równie konsekwentnie zrealizowane, tworzy przemyślaną i oryginalną całość.

realizacja_wnetrz_restauracji_na_terenie_centrum_sportowego

Inwestor powierzył firmie jmsSTUDIO inwestycję w pełnym zakresie. Wszelkie produkty wykonane na zamówienie zostały przewiezione z Polski do Niemiec. Projektant uczestniczył w realizacji lokalu do dnia otwarcia lokalu.

ZOBACZ INNE PROJEKTY