Aranżacja wnętrz restauracji w terminalu T4 Kraków-Balice

projekt_informacji_wizualnej_w_lokalu_gastronomicznym

Ujęcie z oświetleniem nocnym prezentuje się również bardzo ciekawie. W cetralnej części lokalu znajduje się logotyp Restauracji wykonany z zabudowy meblowej. Rozmiar zabudowy, oraz wykończenie dopasowane jest do wielkości i charakteru całego wnętrza

aranzacja_sali_konsumpcyjnej_w_terminalu_t4_w_balicach

Aranżacja składa się głównie z mebli z jasnego drewna i kolory białego, które punktowo zostają urozmaicone różem i purpurą.

pomysl_na_meble_w_przestrzeni_lotniska

W głównej części sali konsumpcyjnej zaproponowaliśmy wygodne fotele w dwóch wariantach kolorystycznych – różowym i purpurowym.

projekt_lokalu_gastronomicznego_na_terenie_lotniska

Sala konsumpcyjna posiada zarówno stoliki o tradycyjnej wysokości, jak i te wyższe wyposażone w hokery , a także blaty, gdzie można zjeść na stojąco. Przestrzeń ogólnodostępna jest zatem zróżnicowana, a przez to atrakcyjna dla potencjalnego klienta.

realizacja_lokalu_gastronomicznego_na_lotnisku

Stolik pod hokery otrzymał minimalistyczną formę z wyciętymi napisami nazwy miasta Kraków w różnych językach.

aranzacja_oswietlenia_w_lokalu_gastronomicznym

Nutkę domowej atmosfery wprowadzają lampy z prostym cylindrycznym abażurem. Oprawy zostały na trwale wbudowane w meble ze względów praktycznych i estetycznych.

projekt_na_miejsca_stojace_w_restauracji

Miejsca stojące przybrały formę minimalistycznych prostopadłościennych brył obłożonych drewnem. Minimalistyczna forma mebli doskonale wpisuje się w zastaną architekturę budynku Terminala T4.

aranzacja_sali_konsumpcyjnej_na_lotnisku_w_balicach

Projekt obejmował wyposażenie restauracji, przy jednoczesnym wykorzystaniu walorów architektonicznych struktury budynku Terminala T4. restauracja znajduje się w bardzo atrakcyjnej części Terminala. Spójność, zaprojektowanego przez naszą pracownię wyposażenia wnętrza, z architekturą całego budynku dała doskonały efekt. Meble zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Ich precyzyjne i zgodnie z projektem wykonanie dało doskonały efekt.

pomysl_na_meble_w_restauracji_na_lotnisku

Strefa stolików wysokich z hokerami została dodatkowo wygrodzona za pomocą ram z półprzezierną grafiką. Pozwoliło to na wyodrębnienie przestrzeni, co w połączeniu z lampami tworzy nastrojową, familiarną atmosferę.

ZOBACZ INNE PROJEKTY