Aranżacji wnętrz konferencji e-commerce w Poznaniu

projekt_pawilonu_na_konferencji_e-nnovation_w_poznaniu
projekt_lady_recepcyjnej_w_hotelu_na_potrzeby_konferencji_bisnesowej
lada_recepcyjna_na_potrzeby_konferencji_biznesowejw_hotelu_blow_up_hall_w_poznaniu
konferencja_biznesowa_e-nnovation_w_hotelu_blow_up_hall_w_poznaniu

Dzięki kompleksowej pracy naszego biura, idea przybrała realną formę. Stojąc na zewnątrz budynku widzimy przeszklony hall hotelu, a przed nim – ascetyczną białą formę pawilonu, który jest swoistego rodzaju bramą wprowadzająca nas do wnętrza świata biznesu.
Wchodząc do hallu napotykamy ladę recepcyjną, która swoim kształem nawiązuje do specyfiki figur niemożliwych. Białe fronty i blat wykonane z płyty lakierowanej w znacznym stopniu odbijają przestrzeń wokół, co odciąża element w sensie wizualnym. Temu celowi służy także zastosowanie ciemnego lustra w dolnej partii mebla.
 

pomysl_na_profesjonalne_meble_konferencyjne

Początkiem rozważań koncepcyjnych było odnalezienie idei projektowej, która wpisałaby się w tematykę konferencji i uspujniłaby projekt w formalnym i semantycznym sensie. Biznes jako sektor rynkowy, charakteryzuje się ryzykiem, podejmowaniem trudnych decyzji oraz determinacji w dążeniu do celów, wydawałoby się często, niemożliwych do osiągnięcia. Stąd też zdecydowaliśmy się zgłębić temat figur i form niemożliwych i potraktowaliśmy to zagadnienie jako drogowskaz i główną ideę projektową.

 

aranzacja_wnetrz_konferencji_biznesowej_e-commerce_w_poznaniu

Efekt finalny jest owocem kompleksowej pracy jakie wykonało nasze biuro – od koncepcji, poprzez opracowanie projektu wykonawczego, produkcji, planu logistycznego, na nadzorze autorskim kończąc.

ZOBACZ INNE PROJEKTY