Ciekawe pomysły na projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych łazienek na poddaszu ze skosami

2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-012-pomysl-na-aranzacje-lazienki_w_kolorze_turkusowym
W młodzieżowej łazience zastosowano elegancki i mocne w wyrazie lakierowane na turkusowo szafki oraz turkusowe dodatki w tym grafiką Banksy pod prysznicem. Łazienka jest prosta przestronna a aranżacja wnętrz nowoczesna i skierowana do dzieci i młodzieży.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-018-projekt-wnetrz-zakladal-zabudowe-wanny-w-lazience-pod-skosem-poddasza
Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrz łazienki na poddaszu stanowi zabudowanie wanny pod skosem pomieszczenia i zastosowanie dużego otwartego prysznicu z przeszkleniem i grafiką Banksy w tle.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-014-lazienka-w-skoach-projekt-wnetrz-zakladal-uzycie-drewna
W projekcie wnętrz łazienki na poddaszu w Krakowie zastosowano wysokiej jakości eleganckie meble i wykończenia wykonane z drewna jesionowego. W łazience o funkcji salonu kąpielowego zastosowano dwie umywalki dla wygody użytkowników. Znajduje się też w niej duża wanna i kabina prysznicowa. W ciekawy sposób wykorzystano skosy pomieszczenia tej dużej łazienki.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-015-wanna-wolnostojaca-w-projekcie-lazienki-z-drewnem-na-scianach-na-poddaszu
W przestronnej łazience na poddaszu ze skosem , architekt wnętrz zaproponował urządzenie salonu kąpielowego z dużą wanną wolnostojącą. Całości aranżacji wnętrz dopełnia duże czarno białe zdjęcie kobiet na plaży w stylu retro które stanowi element wykończenia wnętrza i mocny akcent.
przestronny salon kompielowy projekt wnętrz Kraków z wanną wolnostojącą
Projekt wnętrz salonu kąpielowego zakładał stworzenie dużego przestronnego i przeszklonego prysznicu korespondującego z wanną wolnostojącą z nowoczesną armaturą VADO oraz szlachetnymi wykończeniami z drewna tworzącymi ukryte szafy wykorzystujące skosy pomieszczenia łazienki
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-016-pomysl-na-aranzacje-lazienki-z-plakatem-grafika-i-umywalka-wolnostojaca
Duże lustro w zestawieniu z dużą grafiką na przeciwległej ścianie tworzy ciekawy pomysł na aranżację wnętrza eleganckiej łazienki, w połączeniu ze stonowaną kolorystyką, szlachetnym akcentem z drewna i nowoczesna ukrytą lampą LED projekt tworzy bardzo elegancką reprezentacyjna przestrzeń
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-011-lazienka-o-nietypowym-ksztalcie-projekt-w-kolorach-szarosci-i-zieleni
W łazience zastosowano zestawienie materiałów o różnej kolorystyce i fakturach jak drewno , lakierowane fronty meblowe, płytki betonowe koloru szarego i błyszczący czarny gres na podłodze. W ten sposób została stworzona niepowtarzalna aranżacja wnętrz łazienki o nietypowym kształcie.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-017-ciekawy-pomysl-na-wanne-w-projekcie-laziemnki-na-poddaszu-w-skosach
Projektant wnętrz z Krakowa w aranżacji łazienki dla dziecka na poddaszu ze skosami postawił na zieloną kolorystykę i grafikę z napisami w stylu komiksu. Uzyskał w ten sposób niepowtarzalne wnętrze z ciekawym pomysłem na rozwiązanie łazienki.
ZOBACZ INNE PROJEKTY