Ciekawy minimalistyczny tani w realizacji projekt wnętrz małego mieszkania w Bielsku Białej z cegłą na ścianie

2016-12-jmsstudio-projekt-wnetrz-krakow-porjekt-malego-pokoju-z-grafika-i-rozkladasnym-lozkiem-ikea-w-mieszkaniu-w-bielsku
W projekcie wielofunkcyjnego pokoju młodzieżowego z funkcją spania, wypoczynku i miejscem do pracy , zastosowano meble Ikea które pozwoliły by koszt realizacji projektu wnętrz pokoju nastolatka w Bielsku był przystępny dla Klienta a uzyskany efekt designerski. W projekcie zastosowano neutralne stonowane pastelowe kolory i wyraźne dodatki i akcenty w kolorze turkusowym.
2016-12-jmsstudio-projekt-wnetrz-krakow-bielsko-biala-ciekawy-pomysl-na-sciane-z-cegly-i-grafiki
W małym holu wejściowym projekt wnętrz został opracowany w oparciu o produkty Ikea. Ponieważ jakość i wzornictwo produktów Ikea są w bardzo dobrej relacji do ich ceny , warto po nie sięgnąć wykonując aranżacje wnętrz które mają być zrealizowane niskim kosztem. W projekcie wnętrz tego holu w Bielsku zastosowano takie produkty Ikea jak: szafka na buty, wieszak na ubrania , czy ramki na zdjęcia i dekoracje. Większość zastosowanych produktów Ikea jest w kolorze czarnym kontrastującym z białym wykończeniem ścian.
2016-12-jmsstudio-projekt-wnetrz-krakow-prosty-i-funkcjonalny-holl-w-mieszkaniu-w-bielsku
Projekt holu został opracowany w taki sposób by małym nakładem kosztów uzyskać ciekawy efekt wizualny, połączono kolory biel i czerń z naturalnymi materiałami jak drewno oraz nowoczesnym pomysłem na projekt ściany z cegły malowanej na biało. Całość projektu jest designerska i przykuwa uwagę.
2016-12-jmsstudio-projekt-wnetrz-krakow-aranzacja-malej-lazienki-w-mieszkaniu-w-bielsku-bialej
W projekcie wnętrz małej łazienki w Bielsku , architekt wnętrz zastosował delikatną paletę stonowanych pastelowych kolorów w odcieniach beżu. W łazience ukryto pralkę , montując ja w specjalnej szafce. łazienka mimo małej powierzchni została zaprojektowana tak by znalazło się w niej wiele szafek na potrzebne rzeczy w kolorze białym co optycznie powiększa pomieszczenie. Na ścianach i miejscach trudnych do utrzymania zastosowano płytki gresowe. Projekt nadał łazience miły i przytulny charakter co pozwoliło stworzyć piękne wnętrze łazienki w bloku w Bielsku.
2016-12-jmsstudio-projekt-wnetrz-krakow-ciekawy-pomysl-na-tania-kuchnie-w-bloku-w-bielsku-bialej
Kuchni pomimo niewielkich rozmiarów została zaprojektowana w ciekawy i bardzo funkcjonalny sposób. Pomimo iż kuchnia jest w formie aneksu kuchennego wydzielonego z salonu, projektant zgrabnie wystrefował jej przestrzeń oddzielając kuchnię od salonu mini jadalnią oraz zmieniając materiały wykończeniowe ścian i płytki na podłodze by podkreślić odrębność funkcjonalną przestrzeni. Motywem przewodnim i pomysłem na projekt wnętrz w tym mieszkaniu w bielsku jest jasna kolorystyka w odcieniach bieli z ciemnymi akcentami.
Pokój w kolorze turkusu z miejscem do pracy i ciekawym fotelem
W małym pokoju dla nastolatka została zaprojektowana złożona funkcja. Projekt wnętrz przewidział miejsce do pracy , rozkładaną sofę która pozwala na wygodny sen jak i designerski fotel. W projekcie zastosowano jako dominujący kolor turkusowy. W kolorze turkusu zaprojektowano szereg dodatków np. takich jak fotel, dywan czy pomalowanie w nim ściany na której zawieszono czarno białe zdjęcia w zabytkowych ramach.
ZOBACZ INNE PROJEKTY