Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

wystroj_nowoczesnego_gabinetu
projekt_biura_z_wyrazista_tapeta

Najbardziej wyrazistym elementem aranżacji jest fototapeta. Mocna grafika oraz jej duża powierzchnia z pewnością wywrze ogromne wrażenie na kontrahencie, a równocześnie tapeta świetnie koresponduje z resztą wystroju wnętrza.

projekt_sciany_dekoracyjnej_na_korytarzu

Inny wariant zakłada zastosowanie ortogonalnie pociętego lustra. Rozwiązanie to powiększa optycznie wnetrze oraz nadaje przestrzeni metafizyczny charakter.

projekt_korytarza_w_biurowcu

Aranżacja kolorystyczna opiera się na czerni, bieli oraz szarościach. Oprawy świetlne podkreślają podłużny charakter pomieszczenia, które dzięki swojej przemyślanej formie i lokalizacji doskonale wtapiają się w istniejącą przestrzeń tworząc z nią integralną całość.

projekt_luksusowego_biura

Biuro łączy w sobie przestrzeń przeznaczoną do pracy oraz miejsce mniej formalnych spotkań wyposażone w biokominek, komplet wypoczynkowy oraz nowoczesną lampę. Taka aranżacja sprawia, że w pomieszczeniu pracy można odczuwać pełen komfort, co tyczy się zarówno głównego użytkownika jak i potencjalnego klienta.

aranzacja_wnetrza_biurowego_w_czerni_i_bieli

Istotną rolę w aranżacji wnętrza pełnią precyzyjnie dobrane meble i detale. Rzeźbiarskie formy lamp, eksluzywny stolik kawowy autorstwa Philippe'a Starck'a, modernistyczna, nadwieszona bryła biurka sprawiają, że gabinet uzyskuje nowoczesny, gustowny szyk z nutką ekstrawagancji.

ZOBACZ INNE PROJEKTY