Projekt wnętrz nowoczesnego biura z szklane ściany działowe i z grafika na ścianie w Krakowie

jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-03-grafika-na-ścianie-w-biurze
W projektowaniu wnętrz biurowych bardzo ważne jest poprawne oświetlenie miejsca pracy przy zachowaniu ponadczasowej aranżacji wnętrz biura. Ciekawy pomysł na projekt wnętrza to wykosztowanie takiego elementu jak grafika na ścianie wydrukowana na specjalnym nośniku jakim jest nowoczesna tapeta obiektowa.
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-09-aranżacja-wnętrz-biura-sekretariatu-z-grafika-na-ścianie
W biurze zaprojektowano grafikę drukowaną na specjalnej tapecie. Zapewnia ona niepowtarzalną aranżację wnętrz i daje ciekawy efekt wizualny
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-02-ściany-wykończone-płytą-mdf-drewno-na-ścianie - Kopia
W projekcie wnętrz i ich aranżacji zastosowano ciekawe rozwiązana takie jak : szklane ściany, nowoczesne proste oświetlenie systemowe i ukryte przestrzenie do składowania .
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-06-sekretariat-nowoczesnego-biura-sprzedaży
W strefie sekretariatu zaprojektowane zostało logo firmy. Nowoczesny projekt wnętrz pozwolił na ekspozycję znaku towarowego klienta na tle ściana w kolorze zielonym
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-04-ukryte-szafy-z-mdf-lakierowany-w-gabinecie
W aranżacji wnętrz małego biura zastosowano szklaną ścianę by powiększyć optycznie jego małą przestrzeń. W biurze w sprytny sposób ukryto dużą ilość miejsce do składowania.
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-07-pomieszczenia-wydzielone-szklaną-ścianą-przesuwną
W projekcie wnętrz wykorzystano szklane ściany działowe, i płytki drewnopodobne na podłodze. Aranżacja wnętrz biura dewelopera w Krakowie jest prosta i nowoczesna.
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-08-biuro-dla-dwóch-pracowników-wydzielone-szkłem
Projekt wnętrz małego biura dla dwóch osób. Aranżacja wnętrz zakłada dużą funkcjonalność i uwzględnia ciekawą przyjazna dla człowieka kolorystykę - akcent kolor zielony
jmsSTUDIO-projekt-nowoczesnych-wnętrz-biura-kraków-01-mała-łazienka-dla-klientów
W małej łazience zastosowano mozaikę z szarych płytek z wkomponowanymi lustrami by uzyskać optyczne powiększenie pomieszczenia i nowoczesny wygląd łazienki w biurach.
ZOBACZ INNE PROJEKTY