Projekt wnętrz sypialni, pokoju dziecka i pokoju młodzieżowego oraz gabinetu w domu jednorodzinnym – projektowanie wnętrz Kraków

2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-009-jasna-sypialnia-na-poddaszu-ciekawy-projekt
W dużej sypialni na poddaszu architekt wnętrz zaprojektował łóżko z dużym drewnianym - fornirowanym zagłówkiem które ma piękną formę i jest wygodne i funkcjonalne. W sypialni znalazły się też takie dodatki jak nowoczesne lampy nocne czy grafiki i plakaty w chromowanych ramach wiszące na ścianach sypialni
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-010-projekt-aranżacji-nowoczesnej-jasnej-sypialni-na-poddaszu
W dużym pomieszczeniu sypialni było wystarczająco dużo miejsca by zaprojektować toaletkę z dużym lustrem wykonaną w lakierze na wysoki połysk. Pasuje ona do projektu całego wnętrza które jest w jasnych kolorach i z designerskimi meblami.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-007-nowoczesny-proejkt-pokuju-młodzieżowego-dla-fana-piłki
Na ścianach i meblach zastosowano czarny lakobel i lakier z połyskiem i podświetlono światłem led by uzyskać ciekawą aranżację wnętrz pokoju młodzieżowego.
Proejekt wnętrz pokoju dla nastolatka w klimacie sportowym piłkarskim
W młodzieżowym pokoju dla nastolatka zaprojektowano ściany w kolorach szarości i żółte dodatki. Znalazło się też miejsce na dodatki w postaci sprzętu sportowego które tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza. Każdy fan sportu będzie się tu czół znakomicie. Całości dopełnia szereg designerskich mebli i dodatków.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-008-proejkt-pokoju-dla-dziecka-pomysł-na-sportowe-akcenty
W pokoju zastosowano połączenie jasnych i ciemnych kolorów z żółtymi akcentami. Powstało przyjemne wnętrze z akcentami o charakterze sportowym.
Pokój dziecinny dla nastolatka - propjekt wnętrz w turkusowej kolorystyce
Tapeta z nadrukowaną mapą świata jest dodatkiem do wnętrza które nadaje klimat i powoduje ożywienie przestrzeni która mogła być monotonna. Dodatkowo we wnętrzu zastosowano też ciekawe okrągłe szare dywaniki i nowoczesne meble. Projekt tego pokoju dla dziecka zakładał stworzenie miłej wesołej przestrzeni do pracy i zabawy.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-005-ciekawy-projekt-szafek-w-pokoju-dziecinnym
By uzyskać ciekawe wnętrze projektant zastosował pomysł z nadrukiem zdjęć dziecka na frontach szafek w pokoju dziecinnym. Całość projektu uzupełniają designerskie meble i ciekawe pomysłowe dodatki.
Pomysł na projekt wnętrz pokoju młodzieżowego w ciekawej kolorystyce
W projekcie wnętrz pokoju dla dziecka zastosowano szereg mebli o dziwnych i nietypowych kształtach, które potrafią spełniać wiele funkcji zależnie od tego jaki mamy w danym momencie pomysł na aranżacje wnętrz
Nowoczesna aranżacja wnętrz gabinetu z biblioteczką
Chromowane nogi biurka w nowoczesnym projekcie gabinetu wprowadzają dodatkowy element lekkości do wystroju wnętrz tego pomieszczenia do pracy. Dodatkowe elementy takie jak grafiki na ścianie, plakaty i biblioteka stanowią dodatkowe dekoracje.
ZOBACZ INNE PROJEKTY