Projekt wnętrza nowoczesnego apertamentu w kolorach miedzi i grafitu w Krakowie

Pomysł na dekoracyjną ściankę w salonie
Założenie projektu było stworzenie otwartego salonu w, którym strefa wypoczynku z kanapą Znajdzie się w centralnej części pomieszczenia. Aby nie oddzielać salonu od aneksu kuchennego Zaprojektowana została dekoracyjna ścianka z miedzianych rurek . Stanowi ona nie tylko dekorację całego salonu Oraz podkreślenie koloru miedzi, który pojawia się w całym mieszkaniu ale jest delikatnym wydzieleniem tych dwóch pomieszczeń.
Pomysł na aranżacja wnęki w ścianie
Projekt przewidywał wygospodarowanie miejsca na zbiór książek inwestora. Idealnym miejscem na biblioteczkę Która nie zajmie zbyt wiele miejsca jest wnęka w ścianie. Ścianki działowe zostały tak zaprojektowane aby Uwzględnić wnękę, którą projektanci wykorzystali właśnie na bibliotekę. Kolory półek są w takim samym kolorze Co ściana dzięki czemu to właśnie książki są tutaj najważniejszą dekoracją. Biały kolor ścian i zabudowy meblowej Doskonale uzupełnia szara ściana z betonu architektonicznego na, której zamontowano telewizor.
Oryginalna jadalnia w niewielkie wnętrze małego mieszkania w Krakowie
Aranżacja wnętrza przewidywała wygospodarowanie miejsca na stół z krzesłami. Idealnym miejscem Okazał się wykusz w salonie. To tutaj projektanci ustawili stół z krzesłami, który dzięki lekkiego ale przede podstawie Z metalowych prętów nie tylko sprawia wrażenie lekkiego ale przede wszystkim nie przesłania widoku za oknem. Dzięki podwieszanemu i podświetlanemu sufitowi nad stołem zaprojektowano dodatkowe oświetlenie w postaci Designerskich lamp w kolorach miedzi i grafitu, które uzupełniają całą kolorystykę mieszkania. Również lampy podłogowe Dzięki swojej nietypowej formie są nie tylko oświetleniem ale przede wszystkim dekoracją pomieszczenia.
Pomysł na minimalistyczną kuchnie w kolorach grafitu i bieli w Krakowie
Projekt mieszkania zakłada wykorzystanie dwóch głównych kolorów a mianowicie miedzi i grafitu. Aneks kuchenny został zaprojektowany jako minimalistyczny mebel, którego forma nie dominuje w otwartej przestrzeni Salonu a jest jego uzupełnieniem i tłem dla miedzianej ścianki. Fronty bez uchwytów są w kolorze grafitu. Na ścianie pomiędzy szafkami dolnymi a górnymi projektanci zaproponowali spiek kwarcowy w białym kolorze, Który łączy się z blatem wykonanym w tym samym materiale . Pozostała część ściany pomiędzy meblami To jedna tafla lustra klejonego bezpośrednio do ściany. Takie rozwiązanie dodatkowo optycznie Powiększa strefę aneksu kuchennego a przy tym jest dodatkowym zabezpieczeniem ściany przy blacie roboczym.
Pomysł na niestandardowe oświetlenie w suficie podwieszanym w Krakowie
Projekt całego wnętrza apartamentu był projektem, który przede wszystkim zakładał minimalizm. Projekt sufit Podwieszanego, pojawiający się na całej powierzchni sufitu zastanego również zakładał wykorzystanie opraw Oświetleniowych, których forma będzie minimalistyczna ale ciekawa. Wykorzystane oprawy oświetleniowe To paski led o szer. 2 cm, które wpisują się pomiędzy poszczególne rurki miedziane. Dzięki takiemu rozwiązaniu Oświetlenie sufitu tworzy rytm idealnie uzupełniając dekoracyjną ścianę.
Pomysł na oświetlenie długiego hol w apartamencie w Krakowie
Ważnym miejscem w mieszkaniu jest strefa wejścia – hol. Tutaj goście odwiedzający mieszkanie/dom trafiają Najpierw dlatego bardzo ważne jest aby i ta przestrzeń była zaprojektowana w sposób ciekawy i niesztampowy. Projektanci skupili się przede wszystkim na ciekawym oświetleniu. Zastosowano przede wszystkim pasek led Montowany w suficie podwieszanym nawiązujący do oświetlenia w salonie ale także podświetlenie led ukryte W zabudowie sufitu. Na ścianie przy wejściu znajduję się świecąc kompozycja wykorzystująca kinkiety w kolorze ściany. Cała kolorystyka ograniczona została do grafitu, bieli oraz drewnianej podłogi
profile aluminiowe jako materiał na dekoracyjne fronty meblowe w Krakowie
Jako że hol wejściowy był dosyć długi projekt zakładał wykorzystanie tej przestrzeni na zabudowę Meblową w postaci szaf. To tutaj projktanci zaaranżowali miejsce na garderobę inwestora a także całą Masę przedmiotów niezbędnych w każdym domu jak odkurzacz,mop czy środki czystości. Ze względu na dosyć spory rozmiar szafy frontu musiały być zróżnicowane i mieć ciekawą formę, która Stanowić będzie dodatkową dekorację holu. Wykorzystano profile aluminiowe lakierowane proszkowo z, których Stworzono ciekawą kompozycję dla frontu szafy środkowej. Szafy po bokach mają frontu wykonane z lustra Również w ramkach aluminiowych. Na końcu holu projektanci wykorzystali tapetę z ciekawą grafiką, która Stanowi uzupełnienie całego wnętrza.
Ciekawa grafika jako sposób niepowtarzalna  dekoracja ścian w Krakowie
Głównym założenie sypialni było wprowadzenie kilku elementów dzięki, którym będzie to pomieszczenie Niesztampowe ale przede wszystkim przytulne i sprzyjające relaksowi. Projektanci wykorzystali w tym celu Stonowaną kolorystykę,która podkreślona została przez designerską , czarno-białą tapetę zdobiącą ścianę nad łóżkiem. Ścianka z tapetą została odsunięta od zagłówka i dodatkowo podświetlona. Stoliki nocne w formie pieńków oświetlone Zostały przez minimalistyczne ,stylizowane żarówki.
Modny i ponadczasowy tapicerowany zagłówek w mała sypialna w Krakowie
W sypialni projektanci postawili na rozwiązania dzięki, którym wnętrze będzie modne i zgodne z obecnymi Trendami w projektowaniu wnętrz ale także ponadczasowe. Stąd pomysł na tapicerowany zagłówek za łóżkiem Jak i na ścianie obok. Jako materiał wykorzystano ponadczasowy tweed w odcieniach grafitu. Materiał kontrastuje Z szarym lacobelem oraz drzwiami w tym samym kolorze. Cała kolorystyka sprzyja relaksowi a także idealnie Wpisuje się w klimat pozostałych wnętrz.
ZOBACZ INNE PROJEKTY