Projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania dla dwóch osób w drewnie i bieli

Wygodne duże biurko stanowi alternatywne miejsce do pracy w mieszkaniu.
Projekt salonu zakładał usytuowanie stanowiska pracy naprzeciwko kanapy wypoczynkowej, co wiąże się z rezygnacją z telewizora. Duży biały blat i szafki wiszące pozwalają na przechowywanie niezbędnych sprzętów. Biurko w salonie to alternatywa dla małych mieszkań, które nie posiadają osobnego pokoju do pracy.
pomysł-na-sypialnie-z-lustrzaną-szafą-białą-wnęką-za-łóżkiem-i-szarą-tapetą-w-prążki
W aranżacji sypialni przewidziano dużą szafę na garderobę z lustrami na frontach, co optycznie powiększa małą sypialnie. Za łóżkiem zaprojektowano podświetlaną wnękę na ekspozycję drobiazgów, dodatkowym miejscem na przechowywanie są szafki nocne po obu stronach łóżka. Drewniana podłoga, dywan oraz delikatna, szara tapeta w prążki sprawiają, że sypialnia jest przytulna. pionowe, drewniane listwy przy łóżku stanowią ciekawy element wykończenia ścian.
wykorzystanie-szarości-bieli-i-elementow-z-drewna-w-projekcie-małej-łazienki
Założeniem projektu było stworzenie funkcjonalnego wnętrza łazienki w odcieniach szarości i bieli. Chłodna kolorystyka została przełamana drewnianymi akcentami. Mimo małej powierzchni łazienka posiada wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Rama wokół lustra pełni role dodatkowej półki na najbardziej potrzebne akcesoria łazienkowe. Zabudowa meblowa jest biała, co optycznie powiększa pomieszczenie.
pomysł-na-wygodną-białą-kuchnię-z-wyspą-połączoną-z-jadalnią-w-małym-mieszkaniu-w-Krakowie
W projekcie kuchni architekt zaproponował estetyczne białe fronty z uchywtami frezowanymi oraz drewniane blaty. Wprowadzenie ciemnych elementów - czarnych lamp nad stołem, krzeseł oraz grzejnika dekoracyjnego w jadalni ożywia jasną kolorystykę zabudowy. W kuchni jest dużo miejsca na przechowywanie, a zlew na szerokiej wyspie jest wygodnym rozwiązaniem. Wyspa pełni także funkcję rozdzielającą między strefą kuchni a jadalni.
drewniany-blat-w-białej-kuchni
Kuchenna zabudowa meblowa została zaprojektowana w stylu skandynawskim. Drewniany blat i szafki górne ocieplają białą kolorystykę frontów, a ciemne sprzęty w kuchni- czarny zlew i piekarnik prezentują się nowocześnie i ożywiają kolorystykę. Przestrzeń nad blatem musi być zabezpieczona przed zabrudzeniami, w tym przypadku architekt zaproponował zastosowanie lacobelu, który dobrze pasuje także do matowych frontów w kuchni.
ZOBACZ INNE PROJEKTY