Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

realizacja_lady_sprzedazy_w_sklepie_ze_sprzetem_rowerowym

Projekt wykonany została na zlecenie renomowanego polskiego producenta rowerów. Prosta stylistyka wnętrza pozwala eksponować produkty. Elegancka i nowoczesna lada sprzedaży doskonale komponuje się ze znakiem firmowym marki sprzętu. Wnętrze zaprojektowano spójnie, gdzie każdy element jest przemyślany i nieprzypadkowy.

projekt_aranzacji_wnetrz_sklepu_ze_sprzetem_motoryzacyjnym

Wnętrze lokalu handlowego wykończono w kolorach bieli i szarości. Zaproponowana kolorystyka wnętrza doskonale wpisuje się w funkcję lokalu usługowego gdzie należy eksponować wiele różnorodnych produktów. Jasne wnetrze staje się również tłem ekspozycyjnym dla znaku firmowego producenta. Lada sprzedaży zaprojektowana została z płyty meblowej w kolorze stali nierdzewnej oraz białego lakieru. Subtelne oświetlenie pokreśla kształt mebla.

pomysl_na_wykonczenie_scian_oraz_sufitu_w_sklepie_ze_sprzetem_rowerowym

Klasyczny podział sufitu i podłogi na kwadraty sprawia wrażenie przestrzeni uporządkowanej. Ściany zaprojektowano w kolorystyce jasno szaro beżowej , za wyjątkiem ściany z witrynami okiennymi, gdzie zaproponowano kolor intensywnie czerwony jak logo firmy Romet. Całość wnętrza zyskuje spójny charkater z asortymentem.

pomysl_na_kolory_scian_w_lokalu_handlowym

Projektant szukał inspiracji w kolorystyce prezentowanego asortymentu. Dzięki takim zabiegom wnętrze staje się spójne i eleganckie.

pomysl_na_meble_w_lokalu_handlowym

Ekspozytory na sprzęt rowerowy łączą w sobie funkcje magazynowe oraz estetyczne. Meble stanowią miejsce ekspozycji rowerów i jednocześnie są miejsce przechowywania asortymentu.

aranzacja_wnetrz_lokalu_handlowego_pomysl_na_wykonczenie_scian
pomysl_na_remont_lokalu_handlowego
pomysl_na_remont_sklepu_ze_sprzetem_rowerowym.

Całość wnętrza zaprojektowano w kolorach białych i szarych, jednak zdecydowano się na akcent kolorystyczny wynikający z kolorystyki loga firmy Romet. Kolor czerwony można odnaleźć zarówno w wykończeniu wnętrza jak i na materiałach reklamowych.

pomysl_na_wykonczenie_scian_w_lokalu_handowym

Doskonałym pomysłem na wykończenie ścian w lokalu handowym są lustra. Na niniejszym zdjęciu pokazano w jaki sposób można optycznie powiększyć przestrzeń handlową stosując lustra zwiększające ilość prezentowanego asortymentu. Pomieszczenie jest podzielone na dwie sale po przez słupy konstrukcyjne. Na zdjęciu widzimy w centralnej części przejście do sali obok, natomiast po obu stronach przejścia znajdują się ściany wykończone lustrami, w następnej kwaterze widoczna jest lada sprzedaży. Lustra od tej strony sali sprzedaży dublują przestrzeń, natomiast osoba sprzedająca posiada wgląd na cały lokal.

ZOBACZ INNE PROJEKTY