Realizacja ekskluzywnego nowoczesnego apartamentu w Krakowie

70_Realizacja_ekskluzywnego_nowoczesnego_apartementu_w_Krakowie
Nowoczesny apartament zlokalizowany jest na terenie inwestycji Kamienica Wandy w Krakowie. Mieszkanie zaprojektowano w sposób bardzo charakterystyczny i wyrazisty. Wytyczne Inwestora odnośnie kolorystyki oraz stylu były bardzo sprecyzowane, projekt stał się jedynie odpowiedzią na oczekiwania Klienta. Prezentowana łazienka jest kolorowa i świeża. Wyraziste kolory połączono z białym kolorem ścian i podłogi. Wnętrze jest unikalne ale jednocześnie wyważone.
08_Nowoczesna_lazienka_ze_szklana_kabina_prysznicowa_
Łazienka wykończona jest białymi płytkami z kolorowymi akcentami dekoracyjnymi. Kolorystyka jest odważna i nowoczesna. Kolorowa ceramina sanitarna stanowi ciekawy akcent dekoracyjny. Lampy wiszące - również kolorowe, idealnie pasują do dobranego wydruku na szkle. Wnętrze , pomimo odważnej kolorystyki wnętrze jest wyważone i spójne. Odważne kolory zrównoważono z bielą ścian i podłogi.
51_Nowoczesna_kolorowa_lazienka_Pomysl_na_lampy_wisza
Prezentowana łazienka jest przestronna i wygodna. Zaprojektowano dużą szafkę na której stoją dwie umywalki o nieregularnym kształcie. Ciekawym detalem dekoracyjnym jest kolorowe szkliwo w wewnętrznej stronie umywalki. Umywalka staje się atutem dekoracyjnym. Na ścianie zastosowano szkło z nadrukiem, dobrana grafika jest kontynuacją dekoracji występującej w pozostałej części mieszkania.
09_Realizacja_kolorowej_lazienki_pomysl_na_kolorowe_s
Projekt łazienki zakłada połączenie różnych materiałów ściennych. Fragment ściany z wiszącym grzejnikiem pomalowano farbą w kolorze świeżej zieleni. Zabudowa stelażu podtynkowego dla wiszącej miski ustępowej oraz bidetu wykończono strukturalnymi płytkami dekoracyjnymi. Ścianę po prawej i lewej stronie, wykończono szkłem z wydrukowaną grafiką.
17_Realizacja_szafy_wykonczonej_lustrem_Pomysl_na_nowoczesna_szafe
Szafę wykonano według indywidualnego projektu w dopasowaniu do charakteru całego wnętrza. Drzwi szafy wykończono lustrem, dodatkowo zaprojektowano ramę wokół zabudowy meblowej wykończonej szkłem w kolorze szarym. W drzwiach szafy odbija się pozostała część wnętrza niczym obraz w ramie.
73_Ekskluzywne_wykonczenie_apartamenty_w_Krakowie_nowoczesne_mieszkanie_w_Kamienice_Wandy
Mieszkanie zaprojektowane w sposób nowoczesny i odważny. Zastosowane płaszczyzny luster i szkła powodują, że wnętrza są intrygujące interesujące. Luksusowe mieszkanie przeznaczone dla odważnych inwestorów szukających nieszablonowych rozwiązań.
36_Pomysl_na_wyspe_kuchenna_z_kolorowymi_frontami_szafek_Kolorowe_szafki_w_kuchni
Białe wnętrze pomimo swej prostoty jest energetyczne i kolorowe. Biały kolor doskonale pasuje do kolorowych akcentów i dodatków. Kolorowe płaszczyzny i dodatki dobrano w sposób wyważony, tworząc harmonijne wnętrze.
02_Pomysl_na_szafke_RTV_projekt_mebla_pod_telewizor
W głębi wnętrza zaprojektowano specjalny mebel na telewizor. Z uwagi na układ wnętrza telewizor musiał znaleźć swe miejsce przy oknie. Mebel zatem musiał być lekki i delikatny w formie.
26_Wykonczenie_scian_w_nowoczesnym_apartamencie_Ekskluzywne_oswietlenie_salonu
Ukryte oświetlenie w specjalnie zaprojektowanych stalowych rurkach, stwarza wrażenie , że pomieszczenie ma swoją kontynuację. Natężeniem światła można dowolnie sterować w zależności od oczekiwanego klimatu wnętrza.
ZOBACZ INNE PROJEKTY