Restauracja FONDO w Galerii Handlowej Słoneczko w Radomiu

modna_restauracja_sushi_-_wnetrza_lokalu_w_galerii_handlowej

Zadaniem była nie tylko aranżacja wnętrz ale również cała identyfikacja wizualna restauracji. Forma kuli i kształt kulisty jest elementem spajającym cały projekt wnętrz. Wszystko przybrało monochromatyczny wyraz. Dominującym elementem stanowi zaprojektowane logo, jako kaseton reklamowy na wejściem do lokalu.

126597094
Oprócz elementów architektury wnętrz bardzo dużą rolę w jej aranżacji odegrało logo. W tej wersji wnętrze utrzymane w bieli i materiałach lustrzanych zaprojektowane jest słowem-logiem. Nieszablonowa nazwa restauracji - Fondo jest nazwą własną, zrealizowaną na potrzebę klienta.
rastauracja_fondo_w_galerii_handlowej_-_nowoczesne_wnetrze

Projekt wyróżnia się nietypową zabudową baru oraz oryginalnym pomysłem na ekspozycję artykułów alkoholowych. Ściana z poliwęglanu z wyciętymi otworami stanowi wysublimowaną propozycję powierzchni za barem, która podświetlona jest ledami z opcją RGB.

18083094e
Użycie jednolitych i powielających się materiałów pozwoliło na niesamowitą multiplikację kształtów. Doskonale na tym ujęciu widać multiplikację paneli Loft System i elementów dekoracyjnych Puff Buff w suficie podwieszanym wykonanym z odbijającego sufitu powłokowego typu Barisol.
nowoczesna_restauracja_sushi_-_fondo_w_radomiu

Oryginalne wnętrze zaprojektowane przez arch. wnętrz Monikę Kilan jest spójne w każdym calu. Zaprojektowane na ścianach ciekawe dekoracje z paneli lakierowanych z płyty MDF, doskonale współgrają z dekoracją sufitu w postaci przezroczystych kulek. Kulki te mogą być wykonane z gotowych elementów dostępnych w ofercie firmy PuffBuff. Motyw kulisty pojawia się również w materiałach obiciowych na krzesłach jak również na bieżnikach dekorujących stoły.

143890232
Pierwotny pomysł to absolutnie białe wnętrze, powierzchnie ścian mocno odbijające światło i kształty. Akcentem podkreślającym wnętrze jest oświetlenie ledowe RGB zmieniające wygląd pomieszczenia w zależności od nadanego koloru z palety RGB.
274522914
572076767
Tak sterylnie przygotowane wnętrze staje się doskonałym tłem do serwowanych potraw. To architektura wnętrz spełnia tutaj rolę scenografii, która jest zupełnie niezauważalna, a pomimo to doskonale buduje przestrzeń.
ZOBACZ INNE PROJEKTY