Wnętrza restauracji Browarnej Browar Lubicz w Krakowie

projekt_wnetrz_restauracji_browaru_w_krakowie

Na poziomie parteru znajduje się sala z barem przeznaczona dla osób palących. Niskie kolebkowe sklepienie buduje doskonały klimat sprzyjający degustacji piwa w gronie znajomych. Niepowtarzalną atmosferę wnętrza budują stylowe meble, dodatki i grafiki w stylu retro.

aranzacja_lokalu_gastronomicznego_w_stylu_retro___restauracja_w_stylu_retro

Na specjalną uwagę zasługuje instalacja oświetlenia. Zastosowane rozwiązanie w postaci zwykłych, nieobudowanych żarówek zwisających na kablach różnej długości daje intrygujący i oryginalny efekt wizualny. Czarne kable prowadzone i wijące się po płaszczyźnie sklepienia tworzą frapujący, abstrakcyjny obraz, doskonale wpisujący się w klimat wnętrza.

pomysl_na_ekstrawagancka_lazienke_w_lokalu_uzytkowym

Łazienka na najwyższym poziomie budynku zwraca na siebie uwagę swoją ekstrawagancją, lecz równocześnie doskonale wpisuje się w klimat sąsiedniej sali restauracyjnej.
Najmocniejszym akcentem aranżacji z całą pewnością jest czarno-biała posadzka w układzie karo nadająca pomieszczeniu elegancki, szykowny charakter. Dekoracyjny sufit natomiast wprowadza do pomieszczenia szczyptę surrealistycznej wariacji. Reszta wnętrza otrzymała białą i jasnoszarą kolorystykę z akcentami z drewna i czarnych paneli. 

projekt_nowoczesnej_lazienki_ze_stylizowana_grafika

Aranżacja łazienki łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Przeskalowana grafika historyczna świetnie współgra z minimalistycznym, modernistycznym wnętrzem.

projekt_eleganckiej_restauracji_w_historycznym_wnetrzu

Najwyższa kondygnacja to wysokie i jasne poddasze z piękną, odkrytą więźbą dachową. Stylizowane meble uzyskała ciemnobrązowy kolor, nawiązując tym samym do koloru historycznych elementów konstrukcyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje wykończenie ścian znajdujących się poniżej stolarki okiennej.
Znalazły się tam dekoracje w postaci drewnianych ram, wypełnionych na zmianę ekskluzywną, pikowaną tapicerką oraz eleganckim, frezowanym lustrem.
 

aranzacja_sali_konferencyjnej_w_zabytkowym_pomieszczeniu

Wnętrze zostało zaprojektowane w ten sposób, by mogło pełnić wiele funkcji. Przestrzeń może być wykorzystywana nie tylko jako sala restauracyjna, ale również jako sala konferencyjna, sala szkoleniowa bądź też sala bankietowa.

aranzacja_wnetrz_mini_browaru_z_restauracja

Kolorystyka mebli bazuje na drewnie i jego wariacjach. Akcenty w wyrazistym, charakternym kolorze pomarańczowym wyróżniają tą sale na tle innych wnętrz browaru.
Dodatkowo w sali przewidziany został okazałych rozmiarów rzutnik

aranzacja_restauracji_browar_lubicz_w_krakowie

Przestawiamy Państwu zrealizowany projekt restauracji wraz z mini browarem przy ulicy Lubicz 17 w Krakowie. Restauracja mieści się w budynku dawnej słodowni i obejmuje trzy poziomy, w tym również podziemną część obiektu, w której znajduje się główna leżakownia warzonego piwa.
Na przedstawionym obrazku widnieje warzelnia – główne urządzenie instalacji browarniczej, które zostało wyeksponowane przy strefie wejściowej. 

projekt_ogrodka_calorocznego_z_funkcja_gastronomiczna

Strefę wejściową do budynku stanowi ogródek całoroczny zlokalizowany przed rzeczoną słodownią. Ściany ogródka zostały maksymalnie przeszklone otwierając się na atrakcyjny, wewnętrzny dziedziniec, co zachęca potencjalnego klienta do odwiedzenia lokalu.
 

ZOBACZ INNE PROJEKTY