jmsSTUDIO – PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

to autorska pracownia projektowania wnętrz która działa od 2004 roku. Pracownię stworzyli architekci Jolanta Smolarska i Michał Smolarski, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Od czasu powstania w listopadzie 2004 roku wykonuje niepowtarzalne indywidualne projekty wnętrz obiektów mieszkalnych i usługowych. jmsSTUDIO zatrudnia 5 architektów na pełny etat i równolegle współpracuje z 8 pracowniami branżowymi, wieloma dostawcami oraz firmami wykonawczymi i szeroką grupą specjalistów oraz rzeczoznawców.

Duże doświadczenie projektowe, dynamiczny zgrany zespół ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych w którego skład wchodzą architekci oraz architekci wnętrz, absolwenci Kierunku Projektowania Wnętrz Krakowskiej Akademi Sztuk Pięknych ściśle współpracuje z branżystami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i wieloma innymi branżami.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy podjęć się realizacji dowolnego zadania projektowego a następnie sprawnie przeprowadzić jego realizacje i cały proces inwestycyjny. Wszystkie projekty które wykonujemy są projektami indywidualnymi. Wykonujemy projekty dla obiektów komercyjnych, projekty dla sieci restauracji, projekty hoteli i projekty wnętrz budynków usługowych i komercyjnych, projekty wnętrz przestrzeni wspólnych oraz projekty wnętrz mieszkalnych. Każdy nowoczesny projekt wnętrz czy projekt wnętrz w dowolnym stylu preferowanym przez klienta opracowujemy tak by był dopasowany do potrzeb klienta. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio gdzie publikujemy projekty i zdjęcia z realizacji.

ZESPÓŁ PROJEKTOWY jmsSTUDIO

to grupa ludzi których łączy pasja tworzenia pięknych przestrzeni i wnętrz

"Pracownia Architektoniczna jmsSTUDlO s.c wykonywała na zlecenie naszej firmy prace projektowe. Wysoki poziom wykonywanych prac, terminowość oraz profesjonalna obsługa sprawia, iz jmsSTUDlO s.c jest pracownią godną polecenia."

Osiedle FI - Kierownik Działu Sprzedaży

Pragniemy polecić biuro projektowe jmsSTUDIO s.c. jako wiarygodnego partnera biznesowego, zespół wysokiej klasy projektantów, właściwie przygotowanych do rozwiązywania skomplikowanych problemów projektowych oraz szybkiej realizacji zamierzeń inwestycyjnych.

New Car Adamus SP. z O.O. - Prezes Zarządu

Pragę zapewnić, że biuro projektowe jmsSTUDIO s.c. w swojej pracy wykazało się dużą fachowością, wiedzą techniczną, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Opracowany projekt spełniał wszelkie postawione wymagania, zaprojektowana przestrzeń odpowiada potrzebom, jest ergonomiczna i funkcjonalna.

Współwłaściciel ROLTIS - Barnaba Augustyniak

Projekt obejmował kompleksowe opracowanie wnętrz hotelu. Zrealizowana przestrzeń wnętrza w pełni uwzględnia nasze potrzeby pod względem funkcjonalności i ergonomii, a niepowtarzalny design i odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych w pełni odpowiada naszym aspiracjom. Współpraca począwszy od koncepcji do projektu wykonawczego przebiegała sprawnie i terminowo. Profesjonalizm oraz duże zaangażowanie projektantów sprawiły, że zrealizowane wnętrza cieszą naszych gości i pracowników.

Ruben-Hotel **** zielona Góra - Prezes Zarządu

Adamus Sp. z o.o.F.H C.A.M właścicel marki McArthur, Vesuvio i CatchZakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Best Pest" sp. jawnaConcept Music Art Sp z o.o.HOTEL LENART **** - -PPH Ceramika Zesławice Sp. z o.o.Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra SkargiMPL Services Sp. z o.o.Qumak Secom S.A.Biene Sp. z o.o.Fundacja Studentów i Absolwentów UJ BRATNIAK