Projekt ultra ekskluzywnych wnętrz apartamentu w kamienicy w Krakowie z luksusowymi lampami i designerskimi meblami oraz drewnianym parkietem w jodłę z ciemnymi ścianami w stylu z nutą gothic i nowoczesnego glamour to najnowsze trendy z Mediolanu. Zobacz projekt

Przestrzeń szyta na miarę dla magazynu ŁAZIENKA

 Zespół jmsSTUDIA składa się z architektów i architektów wnętrz co pozwala na różny ogląd i spojrzenie na tą samą przestrzeń. Projekty prezentowane są na podstawie realistycznych wizualizacji oraz rzutów płaskich, dzięki czemu forma ich jest czytelna i zrozumiała.

Biuro specjalizuje się zarówno w projektach architektonicznych jak i aranżacji wnętrz. Na liście realizacji znajdują się przestrzenie prywatne: apartamenty, rezydencje oraz użyteczności publicznej: hotele, restauracje i sklepy itp.

Każdy nowy temat jest kolejnym wyzwaniem projektowym rozwiązywanym z dużym zaangażowaniem, a indywidualne podejście do projektu pozwala na uzyskanie najlepszych rozwiązań dla danej przestrzeni. Ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności przekłada się na rzetelną obsługę Inwestora. Głównym celem jest uzyskanie funkcjonalnej przestrzeni ubranej w doskonałą, oryginalną i estetyczną formę. Ścisła współpraca z klientem, wsłuchanie się w jego oczekiwania, wspólne szukanie pomysłu na wnętrze powoduje, że kreuje przestrzeń „szytą na miarę”- idealnie dopasowaną do trybu życia i pasji Inwestora.

Połączenie obowiązujących trendów, indywidualnych rozwiązań oraz wyselekcjonowanych produktów tworzy eleganckie i wyrafinowane wnętrza. Pracownia otwarta jest na nowoczesne rozwiązania designerskie, ale również nie obce są klasyczne rozwiązania. Dobrze zaprojektowana przestrzeń sprawia, że codzienność jest bardziej inspirująca i motywująca do dalszego działania.

Dom jednorodzinny pod Krakowem - wnętrze salonu utrzymane w jasnych, szarych tonacjach z mocnym akcentem kolorystycznym. Ważnym elementem aranżacji jest nowoczesny w formie, dwustronny kominek.

Mieszkanie pod Warszawą - nietypowe wnętrze z dużymi skosami. Naturalne barwy oraz materiały: kamień, drewno zestawione z ciepłym odcieniem bieli podwyższa optycznie wnętrze i nadaje mu ciepła.

Łazienka dom prywatny Kraków – proste geometryczne kształty okładziny ściennej odbijając się w dużym lustrze tworzą iluzje nieograniczonej przestrzeni w małym pomieszczeniu. Czerwona mozaika dodaje energii i niepowtarzalnego charakteru.

Łazienka w apartamencie hotelowym w Wieliczce – połączenie nowoczesnych form o zdecydowanym kolorze z naturalnym materiałem – drewnem daje wrażenie świeżości

Najważniejszym elementem aranżacji jest duża grafika, która optycznie powiększa przestrzeń. Szklana ściana za lustrem podkreśla nowoczesny charakter łazienki.