Projekt ultra ekskluzywnych wnętrz apartamentu w kamienicy w Krakowie z luksusowymi lampami i designerskimi meblami oraz drewnianym parkietem w jodłę z ciemnymi ścianami w stylu z nutą gothic i nowoczesnego glamour to najnowsze trendy z Mediolanu. Zobacz projekt

DESIGNBOOM - kolejna odsłona

DESIGNBOOM - kolejna odsłona

Designboom.pl jest inicjatywą mającą na celu wyłonić grono profesjonalistów projektujących wnętrza w oparciu o piękno i funkcjonalność. Wnętrza, które dzięki kreatywności projektanta oraz jego praktycznemu podejściu do osobistych potrzeb klienta sprawiają, że łatwo można zakochać się w codzienności.

Zapraszamy do III Edycji Ogólnopolskiego konkursu dla projektantów Designboom.pl

Na zwycięzców czeka jeszcze większa pula nagród oraz udział w międzynarodowym konkursie IIDA 2012. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony konkursu Designboom.pl, oraz do udziału w konkursie.

Do 31 maja 2012 można zgłaszać się do konkursu oraz odbierać bezpłatne oprogramowanie InteriCAD T5. Prace konkursowe można zgłaszać do 30 czerwca 2012! Szczegółowe informacje jak odebrać bezpłatne oprogramowanie InteriCAD T5 oraz na temat konkursu znajdziesz na stronie: www.designboom.pl

Zgłoś się nawet do dwóch kategorii konkursu i wygraj!

Prace konkursowe należy nadsyłać do 30 czerwca 2012 r. w sześciu kategoriach

-projekt wnętrza z wykorzystaniem mebli z kolekcji Suszek

-projekt wnętrza komercyjnego z wykorzystaniem mebli giętych firmy Fameg

-projekt łazienki

-projekt salonu

-projekt kuchni

-młody projektant

Do wygrania między innymi: pełna wersja oprogramowania InteriCAD T5, roczny kurs projektowania wnętrz czy miejsce na łamach branżowego e-booka!

Wywołaj z nami Designboom!