Projekt prostych eleganckich wnętrz w ciepłych kolorach - to ponadczasowa klasyczna elegancja i piękne materiały jak drewno jesion i marmur w aranżacji wnętrz domu w Rzeszowie Zobacz projekt

Koronawirus (COVID-19) - PRACUJEMY ZDALNIE

INFORMACJA ODNOŚNIE FUNKCJONOWANIA PRACOWNI

jmsSTUDIO W OKRESIE ZAGROŻENIA WIRUSOWEGO

SPOWODOWANEGO PRZEZ KORONAWIRUS (COVID-19)

 jmsSTUDIO ARCHITEKCI PRACA ZDALNA

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY ŻE: 

1- Gdy sytuacja tego wymaga, po wcześniejszym umówieniu się z 1-2 dniowym wyprzedzeniem możliwe jest zorganizowanie spotkania w pracowni jmsSTUDIO lub w terenie na działce Klienta. 

2- W przypadku spotkań w pracowni, przed każdym spotkaniem, jmsSTUDIO dezynfekuje: klamki, krzesła i stół w pomieszczeniu do spotkań, by  zapewnić naszym Klientom maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie spotkania.

3- Do komunikacji w obrębie budynku wykorzystujemy dobrze przewietrzane klatki schodowe, nie korzystamy z wind.

4- Informujemy że w budynku w którym zlokalizowana jest nasza pracownia, administracja zaostrzyła procedury bezpieczeństwa antywirusowego. Poniżej zamieszczamy informacje o działaniach pojętych przez administrację budynku.

 KOMUNIKAT 1:

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju pragnę poinformować, że w budynku od około dwóch tygodni zostały wdrożone działania mające na celu ograniczenie ryzyka przenoszenia chorób wśród użytkowników budynku tj. mydła antybakteryjne, środki odkażające użytkowane do sprzątania części wspólnych biurowca.

Przez wzgląd na dobro wszystkich użytkowników budynku oraz ich bliskich proszę o zgłaszanie do mnie lub do administracji budynku (p. Marek Grzywa,p. Ewa Piekarczyk) przypadków zachorowań na Covid-19 stwierdzonych wśród Państwa pracowników/kontrahentów pojawiających się na nieruchomości. Pozwoli to na szybką i adekwatną reakcję z naszej strony w celu zminimalizowania ryzyka dla pozostałych użytkowników budynku.
Prosimy również o poważne potraktowanie wszelkich wskazówek pojawiających się na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia - dbając o siebie dbają też Państwo o ludzi wokół.

KOMUNIKAT 2:

W  związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego od jutra tj. od 17.03.2020 do odwołania wprowadzony zostaje ograniczony dostęp do budynku.

Dostęp będzie realizowany jedynie na podstawie kart - ochrona budynku nie będzie otwierała bramki dostępu osobom, które jej nie posiadają. Również drzwi od strony parkingu będzie można otworzyć jedynie za pomocą karty dostępu.

W przypadku gości z zewnątrz każdorazowo będą Państwo zobligowani do zejścia do holu głównego i odebrania swojego gościa (eliminujemy poruszanie się po budynku osób postronnych bez nadzoru).

Z uwagi na dobro wszystkich użytkowników budynku proszę o przekazanie powyższych zasad swoim pracownikom i zobowiązanie do ich zastosowania.

JEŻELI BĘDĄ PAŃSTWO MIELI PYTANIA ODNOŚNIE FUNKCJONOWANIA NASZEJ PRACOWNI W TYM TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH OKRESIE, ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO PD NUMER TELEFONU: +48 601 671 182 LUB DROGĄ E-MAIL NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu jmsSTUDIO - Michał Smolarski.