ZIELENIE I CZERWIENIE TO NOWY POMYSŁ NA TRENDY W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ ORYGINALNE ETNO WNĘTRZE W CIEPŁYCH KOLORACH I DESIGNERSKIEJ STYLIZACJI Z MOCNYMI WZORAMI I KOLORAMI

TRENDY 2018 - CZYLI PROPOZYCJE DESIGNERSKICH WZORÓW I KOLORÓW DO ORYGINALNYCH PROJEKTÓW WNĘTRZ

Zespół projektowy
mgr inż. arch. Jolanta Smolarska mgr inż. arch. Michał Smolarski
Dodatkowe informacje
Powyższe inspiracje zostały zebrane i opracowane przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI by wskazać najnowsze trendy i kierunki w projektowaniu wnętrz naszym obecnym i przyszłym klientom.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wnętrza hoteli Wnętrza biurowe Wybrane aranżacje
Cegła na podłodze czy na ścianie w połączeniu z butelkową zielenią lub morskim kolorem turkusu czy soczystą zielenią oraz kolorami ziemi na ścianach będą tworzyły piękne ciepłe i przytulne wnętrza w roku 2018. Właśnie rozpoczyna się nowy trend w projektowaniu designerskich wnętrz które będą miłe ci przyjazne a pomysłem na projekt będzie zastosowanie tradycyjnych wzorów i kolorów z różnych kultur i części świata. Modne wnętrze w roku 2018 musi być funkcjonalne ciepłe i przytulne, odchodzimy od chłodnych wnętrz skandynawskich czy nordyckich w białych kolorach z szarościami na rzecz pięknych i kolorowych wnętrz z akcentami i rękodziełem . Uciekamy od produkcji przemysłowej na rzecz produktów wykonywanych na indywidualne zlecenie w jednym egzemplarzu.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok