Ciekawe pomysły na projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych łazienek na poddaszu ze skosami

Zespół projektowy
mgr sztuki arch. wnętrz Elżbieta Niedbałowska mgr inż. arch. Michał Smolarski
Dodatkowe informacje
Projekty realizowane w Krakowie i Nowym Targu
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 012 pomysl na aranzacje lazienki w kolorze turkusowym

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW POMYSL NA ARANZACJE LAZIENKI W KOLORZE TURKUSOWYM

W młodzieżowej łazience zastosowano elegancki i mocne w wyrazie lakierowane na turkusowo szafki oraz turkusowe dodatki w tym grafiką Banksy pod prysznicem. Łazienka jest prosta przestronna a aranżacja wnętrz nowoczesna i skierowana do dzieci i młodzieży.
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 018 projekt wnetrz zakladal zabudowe wanny w lazience pod skosem poddasza

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW PROJEKT WNETRZ ZAKLADAL ZABUDOWE WANNY W LAZIENCE POD SKOSEM PODDASZA

Ciekawy pomysł na aranżacje wnętrz łazienki na poddaszu stanowi zabudowanie wanny pod skosem pomieszczenia i zastosowanie dużego otwartego prysznicu z przeszkleniem i grafiką Banksy w tle.
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 014 lazienka w skoach projekt wnetrz zakladal uzycie drewna

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW LAZIENKA W SKOACH PROJEKT WNETRZ ZAKLADAL UZYCIE DREWNA

W projekcie wnętrz łazienki na poddaszu w Krakowie zastosowano wysokiej jakości eleganckie meble i wykończenia wykonane z drewna jesionowego. W łazience o funkcji salonu kąpielowego zastosowano dwie umywalki dla wygody użytkowników. Znajduje się też w niej duża wanna i kabina prysznicowa. W ciekawy sposób wykorzystano skosy pomieszczenia tej dużej łazienki.
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 015 wanna wolnostojaca w projekcie lazienki z drewnem na scianach na poddaszu

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW WANNA WOLNOSTOJACA W PROJEKCIE LAZIENKI Z DREWNEM NA SCIANACH NA PODDASZU

W przestronnej łazience na poddaszu ze skosem , architekt wnętrz zaproponował urządzenie salonu kąpielowego z dużą wanną wolnostojącą. Całości aranżacji wnętrz dopełnia duże czarno białe zdjęcie kobiet na plaży w stylu retro które stanowi element wykończenia wnętrza i mocny akcent.
przestronny salon kompielowy projekt wnętrz Kraków z wanną wolnostojącą

PRZESTRONNY SALON KOMPIELOWY PROJEKT WNĘTRZ KRAKÓW Z WANNĄ WOLNOSTOJĄCĄ

Projekt wnętrz salonu kąpielowego zakładał stworzenie dużego przestronnego i przeszklonego prysznicu korespondującego z wanną wolnostojącą z nowoczesną armaturą VADO oraz szlachetnymi wykończeniami z drewna tworzącymi ukryte szafy wykorzystujące skosy pomieszczenia łazienki
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 016 pomysl na aranzacje lazienki z plakatem grafika i umywalka wolnostojaca

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW POMYSL NA ARANZACJE LAZIENKI Z PLAKATEM GRAFIKA I UMYWALKA WOLNOSTOJACA

Duże lustro w zestawieniu z dużą grafiką na przeciwległej ścianie tworzy ciekawy pomysł na aranżację wnętrza eleganckiej łazienki, w połączeniu ze stonowaną kolorystyką, szlachetnym akcentem z drewna i nowoczesna ukrytą lampą LED projekt tworzy bardzo elegancką reprezentacyjna przestrzeń
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 011 lazienka o nietypowym ksztalcie projekt w kolorach szarosci i zieleni

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW LAZIENKA O NIETYPOWYM KSZTALCIE PROJEKT W KOLORACH SZAROSCI I ZIELENI

W łazience zastosowano zestawienie materiałów o różnej kolorystyce i fakturach jak drewno , lakierowane fronty meblowe, płytki betonowe koloru szarego i błyszczący czarny gres na podłodze. W ten sposób została stworzona niepowtarzalna aranżacja wnętrz łazienki o nietypowym kształcie.
2016 12 projektowanie wnetrz krakow 017 ciekawy pomysl na wanne w projekcie laziemnki na poddaszu w skosach

PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKOW CIEKAWY POMYSL NA WANNE W PROJEKCIE LAZIEMNKI NA PODDASZU W SKOSACH

Projektant wnętrz z Krakowa w aranżacji łazienki dla dziecka na poddaszu ze skosami postawił na zieloną kolorystykę i grafikę z napisami w stylu komiksu. Uzyskał w ten sposób niepowtarzalne wnętrze z ciekawym pomysłem na rozwiązanie łazienki.
W tej galerii zamieszczamy projekty czterech łazienek które stanowią ciekawe aranżacje wnętrz głównie przestrzeni pomieszczeń na poddaszu ze skosami. W projektach wnętrz zastosowano ciekawe rozwiązania przestrzenne jak zabudowanie wanny pod skosem, czy montaż dużych luster lub grafik na ścianach by stworzyć ciekawe niepowtarzalne  i niebanalne wnętrza. Przedstawione aranżacje wnętrz obejmują tak projekty małych łazienek jak i salonu kąpielowego, pokazują pomysł na łazienkę dla dziecka czy łazienkę dla nastolatka jak i projekt salonu kąpielowego z dużą wanną zaprojektowano tak by był elegancki i ponadczasowy. W projektach wnętrz zastosowano takie rozwiązania jak duże lustra optycznie powiększające wnętrza łazienek, grafiki dające akcent kolorystyczny, np w modnych odcieniach turkusu i niebieskiego. W aranżacjach wnętrz łazienek małych i dużych zastosowano indywidualnie projektowane meble z eleganckimi lakierowanymi na połysk frontami oraz w klasycznych okleinach fornirowych które nadają wnętrzu ekskluzywny i elegancki wygląd. Wszystkie cztery prezentowane projekty wnętrz łazienek  zostały zrealizowane w Krakowie i w Nowym Targu. Zapraszam wiec do galerii projektów łazienek w aranżacjach wnętrz zaproponowanych przez naszą pracownię.