Ekskluzywny Projekt Wnętrz Salonu Jadalni Kuchni i Holu z wieloma pomysłami na wnętrze w dużym domu pod Poznaniem

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. w składzie: mgr inż. arch. Jolanta Smolarska
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Tym razem przedstawiamy projekt wnętrz strefy dziennej w dużym domu jednorodzinnym pod Poznaniem. Zaznaczę że nasza pracownia projektowała też ten budynek dzięki czemu mieliśmy pełną kontrolę nad tym jak będą wyglądały wnętrz. Projekt wnętrz miał być bardzo elegancki i nowoczesny ale przestrzeń miała być komfortowa dla mieszkańców i przyjemna do przebywania w niej.
W holu projekt zakładał powstanie otwartej garderoby co optycznie powiększyło strefę wejścia i stworzyło ciekawą przestrzeń garderoby z dużym lustrem na cała ścianę i zabudową szafy w lakierze na przeciw okien w ciekawym rytmie.
Projekt wnętrz kuchni zakładał jej połączenie z jadalnia dużymi eleganckimi drzwiami dwuskrzydłowymi nawiązującymi do dawnych wnętrz z kamienic dworów i rezydencji. Jadalnia została zaprojektowana jako jasna i elegancka z pięknym orzechowym stołem i designerskimi lampami. Kuchnia jest bardzo prosta i funkcjonalna, projekt wnętrz kuchni jako główny jej element i mocny akcent przewidywał stół z kamiennym blatem w ciemnym kolorze. Meble kuchenne zostały zaprojektowane tak jak i ściany w jasnej kolorystyce. Salon jest bardzo przestronny dlatego w projekcie wnętrz salonu zastosowano bardzo dużą sofę z eko skóry w kolorze szarym. Cały salon został zaprojektowany w stonowanej kolorystyce z akcentami takimi jak czerwony stylizowany fotel który stoi z boku, wydaje się zbędny ale łapie oko i jest efektownym elementem tła i kontrastu. W salonie zastosowano też ściany dekorowane panelami fornirowanymi orzechem amerykańskim i duże abstrakcyjne grafiki. Na  ścianach umieszczono też duże połacie okładzin z czarnego lakierowanego szkła a na sufitach zastosowano napinane membrany i designerskie proste nowoczesne lampy led.