Projekt Wnętrz Śródziemnomorskich - ETNO DESIGN - w stylu Marokańskim

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Tym razem proponujemy całkiem nowe podejście do projektu w stylu śródziemnomorskim. Gdy zerkniemy na mapę okaże się że wybrzeże morza śródziemnego ma też swój brzeg na kontynencie afrykańskim. Projekt wnętrz mieszkania w stylu śródziemnomorskimi może być mieszkaniem w stylu marokańskim z elementami Etno Designu.

W projekcie mieszkania zastosowano szereg mocnych wzorów które są bardzo charakterystyczne dla Maroka oraz wielu krajów arabskich. Wzory pojawiają się na tapetach, na meblach w formie ażurowych dekoracji drewnianych montowanych na ścianach. Projekt wnętrz zawiera też dobór dywanów czy poduch z wzorami pasującymi do klimaty mieszkania w stylu marokańskim. W projekcie wnętrz zastosowano klika różnych wzorów orientalnych , wykorzystanych na różne sposobu i na różnych materiałach wykończeniowych. Pomimo tego wszystkie wzory pasują do siebie a projekt i wnętrza są bardzo eleganckie.

Efektowność tego projektu polega też na zastosowaniu złotego koloru złoty kolor we wnętrzmy bardzo dobrze komponuje się z różnymi innymi kolorami oraz wzorami, a z połączenia jasnych kolorów jak drewniana podłoga jesionowa z ciemną kolorystyką antracytowych ścian powstaje ciekawy projekt wnętrza.

W projekcie wnętrz mieszkania śródziemnomorskiego marokańskiego zastosowano bardzo dekoracyjne i ozdobne elementy wystroju wnętrz. Projektowane poduch , stoliki , czy lampy są bardzo mocno zdobione i designerskie. Zestawione ze sobą tworzą bardzo mocny efekt wizualny. Mieszkanie jest bardzo oryginalne i eleganckie. Szlachetne materiały wykończeniowe nadają mu luksusowego charakteru

Wszystkie dodatki jak poduchy, lampy, dzbany wazony czy stoliki są oryginalnym rękodziełem i przykładem etno ? designu przywiezionym z Maroka na potrzeby projektu. Dzięki takiemu podejściu unikamy kiczu polegającego na wykorzystaniu ?ala? marokańskich produktów z chin.

Nasz pracownia organizuje dla klientów specjalne wyjazdy po produkty do ich projektu. Klient leci z Projektantem na 4-7 dniowy wyjazd roboczy do Maroka gdzie trwa projektowanie jego mieszanina i na bieżąco można nabyć odpowiednie produkty które potem stworzą niepowtarzalne bardzo ekskluzywne wnętrze. Biorąc pod uwagę że ręcznie robione produkty takie jak wełniane tkane dywany, mosiężne lampy , wełniane poduchy czy tkaniny z naturalnego jedwabiu z włókien agawy są w Maroko relatywnie tanie dla przykłady ręcznie robiony dywan wełniany kupimy za 1000 zł a w Polsce za tej samej wielkości dywan produkowany w fabryce musimy zapłacić około 2000-3000 zł to wyjazd na zakupy do Maroka potrafi zaoszczędzić sporo pieniędzy na etapie projektowania wystroju wnętrz i realizacji ekskluzywnych wnętrz w stylu śródziemnomorskim marokańskim. Nasza pracownia realizuje takie wyjazdy do Maroka  dla naszych Klientów i innych osób zainteresowanych, a ich koszt jest atrakcyjny i obejmuje  wyjazddo trzech osób i projektanta, na miejscu szereg atrakcji , projektowanie wnętrz Twojego domu czy mieszkania oraz zakupy niezbędnych produktów, jeżeli  zainteresowałliśmy Ciebie tym pomysłem  to ze szczegółami można zapoznać się dzwoniąc lub pisząc do nas, podczas takiego wyjazdu jest też czas na relaks i mini-wakacje.

Czego możemy oczekiwać od projektu w stylu marokańskim:

  • zupełnie innych wzorów niż te które są nam znane z europejskich sklepów, choć ostatnio wiele firm zaczyna już czerpać pomysły do swoich kolekcji czy to włoskich płytek gresowych czy pięknych tkanin, właśnie z Marokańskiego Etno Designu i rękodzieła.
  • produkty do naszego mieszkania będą wykonane ręcznie i niepowtarzalne, będą prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej.
  • niepowtarzalny klimat i wystrój wnętrza, wielu klientów oczekuje od projektanta wnętrz rozwiązań wizualnych ciekawych i nowatorskich w pomysłami które jeszcze nie opatrzyły im się gdzie indziej ? styl marokański to oferuje
  • projekt wnętrz w stylu marokańskim może mieć wiele różnych odsłon i pozwala odpowiedzieć na potrzeby tak osób poszukujących nowoczesnego prostego wystroju wnętrz jak i wnętrz bardziej klasycznych w których można się miękko zatopić.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług , z przyjemnością zrobimy dla Ciebie projekt wnętrz w stylu marokańskim śródziemnomorskim