Projekt wnętrz eleganckiego baru - restauracji BAR NA-BA w Krakowie w zabytkowym budynku

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować projekt baru który powstanie w Krakowie w zabytkowym budynku. 

Projekt wnętrz zakładał stworzenie prostych eleganckich wnętrz w ponadczasowej stylistyce. W zabytkowym budynku było wiele ścian z cegły z których część została odczyszczona i zaimpregnowana co nadało jej pięknego wyglądu. Ponieważ projekt wnętrz powstaje w zabytkowym obiekcie posadzka nawiązuje do podłóg z epoki. Na podłogę w projekcie zastosowano czarne i białe płytki gresowe tworzące na podłodze mozaikę. 

W budynku projekt wnętrz przewiduje renowacje więźby dachowej i pomalowanie jej widocznych belek na biały kolor. Pomiędzy belkami zostanie nabite deskowanie - również wybielone. Dzięki takim zabiegom projektowym w lokalu zaprojektowano piękny biały drewniany sufit. 

Projekt wnętrz zakłada zastosowanie mebli i dodatków do dekoracji wnętrza w kolorze zieleni butelkowej, który doskonale komponuje się z kolorem złotym który został wprowadzony w projekcie wnętrz jako drugi dekoracyjny kolor dodający elegancji. 

Projekt wnętrz łączy proste klasyczne formy mebli i wyposażenia z mocną kolorystyką złota i zieleni butelkowej co finalne tworzy oryginalne i ponadczasowy wygląd wnętrz tego małego baru w Krakowie