PROJEKT ARANŻACJI PRZYTULNYCH WNĘTRZ W KOLORACH SZAROŚCI W MAŁYM DOMU W KRAKOWIE

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. w składzie: Joanna Kawecka Jolanta Smolarska
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje
Projekt wnętrz dużej łazienki z okrągłym lustrem i dekoracyjnymi płytkami

PROJEKT WNĘTRZ DUŻEJ ŁAZIENKI Z OKRĄGŁYM LUSTREM I DEKORACYJNYMI PŁYTKAMI

Projekt wnętrz dużej łazienki stawia na jeden ważny detal którym jest bardzo ciekawa płytka z oryginalnym wzorem. Całe jasne wnętrze łazienki stanowi tło dla pomysłu na zastosowanie eleganckiej płytki z wzorem. We wnętrzu zastosowano proste białe meble i dodatki. Wnętrze jest bardzo eleganckie i ekskluzywne. W projekcie wnętrza znajduje się też piękne okrągłe lustro wieszane na ścianie nad umywalką. 
Projekt aranżacji wnętrz dużej łazienki w białych kolorach z drewnianą podłogą

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ DUŻEJ ŁAZIENKI W BIAŁYCH KOLORACH Z DREWNIANĄ PODŁOGĄ

W przestronnym jasnym wnętrzu łazienki zastosowano podłogę drewnianą. Ponieważ  prysznic to duża wydzielona strefa z której ciężko jest wychlapać wodę na łazienkę, w projekcie wnętrz architekt z Krakowa, mógł sobie pozwolić na zastosowanie pięknej podłogi drewnianej która bardzo dobrze koresponduje z wzorzystą płytką wykorzystana na  ścianach. 
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych w szarych kolorach

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH

W małej jadalni przy kuchni , zaprojektowano elegancki stół okrągły z jasnego drewna z czterema pięknymi designerskimi krzesłami. Ważne jest to że krzesła użyte do aranżacji wnętrz tej prostej i eleganckiej jadalni są bardzo wygodne i mają ponadczasowy wygląd. We wnętrzu bardzo dobry efekt robią eleganckie lampy oraz prosta grafika w ramce na ścianie.
Projekt aranżacji wnętrz kuchni w  nowoczesnych w szarych kolorach

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ KUCHNI W NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH

Projekt wnętrz kuchni jest prosty i wykonany w oparciu o sprawdzone i ergonomiczne rozwiązania. Proste białe meble, w klasycznych prostych formach są tłem dla głównego pomysłu na projekt aranżacji kuchni czyli dekoracyjna drewniana ściana oraz piękna tapeta .
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych w szarych kolorach

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH

Prezentujemy projekt wnętrz bardzo małej łazienki  w której udało się zmieścić prysznic. Prysznic jest bez kabiny, jest nim część łazienki którą w całości wypłytkowano i zrobiono odpływ liniowy pod prysznicem. Łazienka mimo bardzo małego wymiaru dzięki dobrej aranżacji wnętrza jest elegancka i w pełni funkcjonalna.
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych w szarych kolorach - przestronna sypialnia w stylu skandynawskim

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH - PRZESTRONNA SYPIALNIA W STYLU SKANDYNAWSKIM

W przestronnej sypialni zaprojektowano wnętrza inspirowane estetyką skandynawską. Pomieszczenie sypialni jest malowane na szaro i znajdują się w nim meble w kolorze naturalnym drewnianym i lakierowane na biało. Prosty design mebli, wysoka jakość wykonania i prostota projektu to mocne aspekty tego wnętrza z pomysłem na ciekawe dodatki. 
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych w szarych kolorach

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH

W projekcie przestronnej sypialni ważnym elementem jest duża szafa zabudowana. Projekt wnętrza z szafą wnękową o dużej pojemności pozwala oszczędzić przestrzeń w sypialni względem rozwiązania z wychodzona garderoba. Dobrze zaprojektowana szafa wnękowa często oferuje  więcej miejsca niż mamy w standardowej garderobie wydzielonej z pomieszczenia sypialni. 
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego salonu z wygodną sofą z poduchami

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNEGO SALONU Z WYGODNĄ SOFĄ Z PODUCHAMI

Salon został zaprojektowany tak by wnętrza były eleganckie i przytulne oraz wielofunkcyjne . Duża wygodna sofa pozwala usiąść i poczytać książkę, obejrzeć film czy po prostu spędzić wieczór przy kawie lub winie z przyjaciółmi. W strefie wypoczynkowej jest elegancka lampa, podwalająca na stworzenie nastrojowego oświetlenia salonu oraz umożliwiająca czytanie. Duża wygodna sofa jest wykończona miękką tapicerka i tworzy przestrzeń która zachęca do spędzenia w niej czasu. 
Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnych w szarych kolorach ze schodami ze stali nierdzewnej z drewnianymi stopnicami

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ NOWOCZESNYCH W SZARYCH KOLORACH ZE SCHODAMI ZE STALI NIERDZEWNEJ Z DREWNIANYMI STOPNICAMI

Bardzo mocnym i eleganckim elementem dekoracyjnym we wnętrzu zawsze są schody. W tym projekcie wnętrz  schody na piętro wykonano w systemie samonośnym. Jest to eleganckie połączenie szkła, stali i drewna opracowane przez projektanta wnętrz.  Schody są ażurowe i delikatne, przez co nie zagracają wnętrza i stanowią ciekawą formę przestrzenną. Taki projekt wnętrz ze schodami na tle ściany malowanej farbą strukturalną to bardzo dobry pomysł na efektowne wnetrze.

Tym razem prezentujemy ciekawy projekt wnętrz małego domu w Krakowie. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób by pomimo chłodnej szarej kolorystyki były ciepłe i przytulne. We wnętrzach zastosowano szereg naturalnych materiałów i wyposażenia oraz dekoracji w ciepłych kolorach. Na parterze wygospodarowano mała przestrzeń na designerskie schody drewniane ze szklaną balustradą. Schody są mocno ażurowe przez co wyglądają na bardzo lekkie i delikatne. Jako tło dla schodów zastosowano strukturalne malowanie ściany  i dekoracyjne podświetlenie led - linie światła - zatopione w tynku. 

W przestrzeni dziennej wydzielono trzy strefy takie jak: strefa wypoczynkowa, jadalnia  i kuchnia. W strefie wypoczynkowej zaprojektowano wygodny wypoczynek w tapicerce  z tkaniny. Przestrzeń ta jest przygotowana do wygodnego wypoczynku czy to z książka czy oglądając film. 

Jadalnia to pomysł na piękny drewniany stół i designerskie krzesła, które tworzą ciekawą piękna mozaikę we wnętrzu aranżując przestrzeń i zapraszając do skorzystania z jadalni. 

Kuchnia to proste funkcjonalne rozwiązania. Bardzo ergonomiczny układ połączony z prostymi nowoczesnym i meblami kuchennymi. Jasne drewno i biel to kolory i materiały tworzące to niepowtarzalne wnętrze. 

W strefie dziennej znalazło się też miejsce na mini łazienkę z toaletą umywalką i oryginalnym pomysłem na otwarty prysznic z odpływem liniowym.

Z kolei na piętrze znajduje się piękna  duża sypialna z zabudowaną szafą i eleganckim dużym łóżkiem. Wnętrze jest przestronne, jasne i ładnie zaprojektowane. Jest to prosty pomysł na funkcjonalną sypialnię. 

Ostatnią przestrzenią która przykuwa uwagę swym ekskluzywnym wyglądem to główna duża łazienka. W łazience zaprojektowano bardzo dużą kabinę prysznicową z pięknymi płytkami o ciekawym wzorze. Łazienka jest jasna i przestronna, z minimalistycznym wystrojem i modnym designerskim okrągłym lustrem zawieszonym nad umywalką.

Zapraszam do galerii zdjęć z realizacji tych pięknych i eleganckich wnętrz.