PROJEKT ARANŻACJI PRZYTULNYCH WNĘTRZ W KOLORACH SZAROŚCI W MAŁYM DOMU W KRAKOWIE

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. w składzie: Joanna Kawecka Jolanta Smolarska
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Tym razem prezentujemy ciekawy projekt wnętrz małego domu w Krakowie. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób by pomimo chłodnej szarej kolorystyki były ciepłe i przytulne. We wnętrzach zastosowano szereg naturalnych materiałów i wyposażenia oraz dekoracji w ciepłych kolorach. Na parterze wygospodarowano mała przestrzeń na designerskie schody drewniane ze szklaną balustradą. Schody są mocno ażurowe przez co wyglądają na bardzo lekkie i delikatne. Jako tło dla schodów zastosowano strukturalne malowanie ściany  i dekoracyjne podświetlenie led - linie światła - zatopione w tynku. 

W przestrzeni dziennej wydzielono trzy strefy takie jak: strefa wypoczynkowa, jadalnia  i kuchnia. W strefie wypoczynkowej zaprojektowano wygodny wypoczynek w tapicerce  z tkaniny. Przestrzeń ta jest przygotowana do wygodnego wypoczynku czy to z książka czy oglądając film. 

Jadalnia to pomysł na piękny drewniany stół i designerskie krzesła, które tworzą ciekawą piękna mozaikę we wnętrzu aranżując przestrzeń i zapraszając do skorzystania z jadalni. 

Kuchnia to proste funkcjonalne rozwiązania. Bardzo ergonomiczny układ połączony z prostymi nowoczesnym i meblami kuchennymi. Jasne drewno i biel to kolory i materiały tworzące to niepowtarzalne wnętrze. 

W strefie dziennej znalazło się też miejsce na mini łazienkę z toaletą umywalką i oryginalnym pomysłem na otwarty prysznic z odpływem liniowym.

Z kolei na piętrze znajduje się piękna  duża sypialna z zabudowaną szafą i eleganckim dużym łóżkiem. Wnętrze jest przestronne, jasne i ładnie zaprojektowane. Jest to prosty pomysł na funkcjonalną sypialnię. 

Ostatnią przestrzenią która przykuwa uwagę swym ekskluzywnym wyglądem to główna duża łazienka. W łazience zaprojektowano bardzo dużą kabinę prysznicową z pięknymi płytkami o ciekawym wzorze. Łazienka jest jasna i przestronna, z minimalistycznym wystrojem i modnym designerskim okrągłym lustrem zawieszonym nad umywalką.

Zapraszam do galerii zdjęć z realizacji tych pięknych i eleganckich wnętrz.