Coffee Specialty - projekt wnętrz kawiarni dla Blogerów i Vlogerów to aranżacja wnętrz ze swobodną atmosferą w Krakowie

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje

Dzisiaj prezentujemy bardzo słodko wyglądające wnętrze - całkiem inne niż ostatnie nasze projekty. Jest to projekt malutkiej kawiarenki która powstaje już w Krakowie na podstawie naszego projektu wnętrz i będzie się specjalizowała w serwowaniu wyśmienitej kawy w miłej i swobodnej atmosferze. 

Ponieważ Kawiarnia powstaje w miejscu gdzie przecinają się szlaki i wiele osób może chcieć złapać oddech i pobudzić się niezłym espresso wnętrze ma być jasne i zapraszające. 

W projekcie szczególny nacisk kładliśmy na to by wnętrze stanowiło fajna przestrzeń do tworzenia kreatywnych zdjęć na blogi czy konta instagram. Dodatkowo projekt wnętrz tworzy kawiarnię  oferującą  fajne przestrzenie  do kręcenia Vlogów z podróży i nie tylko. 

We wnętrzu zastosowano ciepłe pastelowe kolory, modne lastriko na podłodze i super antresolę z miękką wykładziną pufami typu faty i projektorem oraz ekranem. Idealne miejsce na kameralne slajdowisko pokaz zdjęć czy filmów. Albo do wypoczynku jak to w kawiarni - przy kawie siedząc lub wygodnie leżąc z książką "na miękkiej " podłodze. 

A wam jak podoba się ten projekt aranżacji wnętrz kawiarni w Krakowie ?