Projekt aranżacji wnętrz restauracji z salą weselną w stylu regionalnym w Pieninach to pomysł na nowoczesne wnętrze restauracji góralskiej

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wnętrza hoteli Wybrane aranżacje

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia z realizacji naszego projektu restauracji z salą weselną. 

Restauracja jest zlokalizowana w zajeździe Kałużna  . Restauracja musiała być bardzo mobilna, w normalnym użytkowaniu jej sala służy jako sala restauracyjna. Projekt przewidywał jednak możliwość szybkiej zmiany aranżacji na potrzeby wesel czy innych imprez tak by powstała sala konsumpcyjna, sala taneczna i miejsce do zbaw dla dzieci oraz orkiestry. Projekt wnętrz pozwolił poprawić funkcjonalność wnętrz restauracji. Zaprojektowane zostały specjalne mobilne pawany - kwietniki  które pozwalają dzielić przestrzeń na mniejsze - np na potrzeby komunii , oraz w trakcie normalnego funkcjonowania restauracji parawany mobilne oddzielają stoliki zapewniając intymność gościom restauracji. 

Restauracja jest zaprojektowana w stylu góralskim, wnętrza są jednak jasne i nowoczesne , z oryginalnymi meblami i ciekawymi pomysłami na zastosowanie elementów regionalnych w nowoczesnej przestrzeni. Na przykład bar jest bardzo prosty i elegancki z motywami góralskimi.

We wnętrzu zastosowano dużo naturalnych materiałów jak drewno czy kamień. Ciekawostką jest projekt sufitu wykonanego z drewna co bardzo ociepla wnętrze i stanowi fajny nowoczesny pomysł na aranżacje przestrzeni restauracji.

Na potrzeby restauracji zostały zaprojektowane oryginalne duże o dwu metrowej średnicy lampy RGB z membrany sufitowej. Lampy wykonała firma ATK - Sufity Napinane z Nowego Sącza. W dowolnym momencie można zmienić kolor lamp jak i każdej pojedynczej lampy. W połączeniu z regionalnym wzorem na kloszach lamp, jest to bardzo efektowny pomysł na dekoracje wnętrza. 

A jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądał projekt tej restauracji , to zapraszamy tutaj w mojej ocenie zgodność wizualizacji z realizacja jest na najwyższym poziomie. 

Na koniec wspomnę jeszcze o dwóch bardzo ważnych dla realizacji firmach. Wnętrza nie były by tak jasne i przyjemne gdyby firma Jurger - Okna i Drzwi nie dostarczyła i wymieniła okien.  Kolejną firmą bez której realizacja nie była by taka jaka jest to współpracująca z nami fantastyczna firma stolarska która zrealizowała meble w tym zabudowę baru czy skośne półki czyli INTER-STYL Twoje Meble