Projekt wnętrz biura nowoczesnej firmy w Krakowie to projekt aranżacji wnętrz biur z ciekawym pomysłem na drewno i grafikę we wnętrzu

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza usługowe Wnętrza biurowe Wybrane aranżacje
Zdjęcia z realizacji  biura sprzedaży - nowoczesny projekt biur w Krakowie z dekoracyjnymi panelami na ścianie

ZDJĘCIA Z REALIZACJI BIURA SPRZEDAŻY - NOWOCZESNY PROJEKT BIUR W KRAKOWIE Z DEKORACYJNYMI PANELAMI NA ŚCIANIE

W biurach w Krakowie zaprojektowano ciekawą dekoracyjną ścianę z panelami z płyty z wzorem drewna połączonymi ze szklanymi zielonymi pasami pasującymi do kolorystyki wnętrz.  Na tej dekoracyjnej ścianie we wnętrzach biurowych zawieszono logo firmy. Z dużej przestrzeni biurowej wydzielone zostało jedno mniejsze biuro. Wydzielenia biura w projekcie aranżacji biur dokonano przez wybudowanie szklanej ściany . 
Zdjęcia z realizacji  biura sprzedaży - nowoczesny projekt biur w Krakowie z pomysłem na archiwum z drabiną

ZDJĘCIA Z REALIZACJI BIURA SPRZEDAŻY - NOWOCZESNY PROJEKT BIUR W KRAKOWIE Z POMYSŁEM NA ARCHIWUM Z DRABINĄ

W przestrzeni biurowej często potrzeba dużo miejsca na archiwum dokumentów. W naszym projekcie biur w Krakowie do schowania dokumentów zastosowano bardzo wysokie szafy zabudowane w których pomieści się archiwum firmy. By ułatwić dostęp do najwyższych półek zastosowano przesuwną drabinę. We wnętrzu biur zaprojektowano okładziny drewniane na ścianach by ocieplić przestrzeń. 
Zdjęcia z realizacji  biura sprzedaży - nowoczesny projekt biur w Krakowie z dużą grafiką na ścianie i archiwum z drabiną

ZDJĘCIA Z REALIZACJI BIURA SPRZEDAŻY - NOWOCZESNY PROJEKT BIUR W KRAKOWIE Z DUŻĄ GRAFIKĄ NA ŚCIANIE I ARCHIWUM Z DRABINĄ

Na dużej wolnej ścianie w projekcie biur w Krakowie zastosowano grafikę w kolorach zieleni pasującą do wnętrza biurowego i zgodną z kierunkiem działalności firmy. We wnętrzach biurowych firmy deweloperskiej znalazło się miejsce na duże archiwum z przesuwaną drabiną ułatwiającą dostęp do wysokich półek. 
Zdjęcia z realizacji  biura sprzedaży - nowoczesny projekt biur w Krakowie

ZDJĘCIA Z REALIZACJI BIURA SPRZEDAŻY - NOWOCZESNY PROJEKT BIUR W KRAKOWIE

W projekcie wnętrz biurowych sali sprzedaży ważnym elementem dekoracyjnym jest drewno. Zaprojektowano drewnianą podłogę ( wykonaną z płytek gresowych dla zachowania trwałości ) oraz okładziny ścienne z płyty meblowej drewnopodobnej w cellu ocieplenia wnętrz biurowych i nadania im ciekawego klimatu. 
Zdjęcia z realizacji  biura sprzedaży - nowoczesny projekt biur w Krakowie z ciekawym oświetleniem i szklanymi ścianami

ZDJĘCIA Z REALIZACJI BIURA SPRZEDAŻY - NOWOCZESNY PROJEKT BIUR W KRAKOWIE Z CIEKAWYM OŚWIETLENIEM I SZKLANYMI ŚCIANAMI

Projektując biura w Krakowie zadbaliśmy o bardzo dobre oświetlenie przestrzeni do pracy. Zastosowane lampy lodowe zostały podwieszone na stalowych linkach do sufitu nadając wnętrzu lekko industrialny charakter. Jedno z biur zostało wydzielone z części wspólnej open-space za pomocą szklanej ściany co optycznie je powiększa i nadaje lekkości wnętrzu. 

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia z realizacji projektu wnętrz przestrzeni biurowej który wykonaliśmy jakiś czas temu. Projekt wnętrz biur obejmuje biura sprzedaży formy deweloperskiej. Zaprojektowana została sala sprzedaży do spotkań z Klientami oraz biura pracowników. W przestrzeni biurowej sprytnie ukryto w dużej zabudowanej szafie archiwum firmowe. By ułatwić dostęp do wysokich półek w archiwum zastosowano system wygodnej przesuwnej drabiny. W projekcie zastosowano okładziny z płyty meblowej drewnopodobnej na wielu ścianach co zapewnia miły i przytulny klimat we wnętrzu. W projekcie wnętrz biur zastosowane zostały zielone akcenty w postaci mebli jak np. zielone krzesła czy elementy dekoracyjne z zielonego szkła jak również rośliny naturalne. Ciekawym elementem tworzącym charakter tego nowoczesnego wnętrza biurowego jest duża grafika bloków na ścianie, która nawiązuje do profilu działalności firmy dla której projektowane były wnętrza biur.