Projekt wnętrz nowoczesnej kwiaciarni w Krakowie to pomysł na ekskluzywne wnętrze z elementami industrialnymi jak stalowe meble i lampy techniczne

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje

Dziś mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia z realizacji  projektu przepięknej kwiaciarni w Krakowie  FLOWER STATION  do której odwiedzenia zapraszamy - fachowa obsługa w miłej atmosferze doradzi i pomoże w zakupie kwiatów i dekoracji .

Kwiaciarnia została zaprojektowana w pięknym przestronnym wnętrzu z antresolą w zabytkowej kamienicy w Centrum Krakowa.

Lokal posiadał bardzo duże witryny okienne które zostały wykorzystane do stworzenia przestrzeni do ekspozycji. W tym celu zaprojektowano specjalne ekspozytory ze stali.

W całej kwiaciarni pojawia się wiele mebli zaprojektowanych i wykonanych ze stali. Część mebli została zaprojektowana z użyciem dekoracyjnych blach zdobionych nitami. Takie dekoracyjne meble i regały nadały wnętrzu lekko industrialny charakter. 

We wnętrzu zastosowano też szereg prostych technicznych lamp w kolorze czarnym oraz piękne designerskie złote lampy w formie talerzy z nacięciem i bardzo ozdobnymi żarówkami. Oświetlenie nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter i pięknie eksponuje kwiaty. 

W przestrzeni kwiaciarni zaprojektowano też przestrzeń do organizacji warsztatów szkoleń i innych wydarzeń. 

Całe wnętrze jest zaprojektowane jako jasne i przestronne , wypełnione zielenią. Pomysł na wnętrze pozwolił zaprojektować funkcjonalna i elegancką kwiaciarnię.