Projekt nowoczesnych wnętrz luksusowego apartamentu dwupoziomowego z salonem kąpielowym i spektakularnym pomysłem na salon z kuchnią w Kraków

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Dziś prezentujemy zdjęcia z realizacji przepięknego i unikatowego apartamentu dwupoziomowego w Krakowie. Jest to przestronny apartament z bardzo nowoczesnym i funkcjonalnym projektem wnętrz w jasnych kolorach. Na szczególną uwagę zasługuje projekt głównej sypialni połączonej z salonem kąpielowym. Salon kąpielowy został wydzielony z przestrzeni sypialni eleganckim przeszkleniem dzięki czemu wilgoć nie wydostaje się do sypialni a przestrzeń kąpielowa jest jej integralną częścią. Pomysł na wnętrze pełne zieleni naturalnej z zieloną podłogą epoksydowa to pomysł na wnętrze sypialni i łazienki  w tym apartamencie. W połączeniu z pięknym naturalnym drewnem zieleń daje efekt ciepłego i przytulnego wnętrza. 

Salon i cześć dzienna są bardzo przestronne. Wysokie otwarte sufity nad salonem powiększają optycznie przestrzeń w której znalazło się miejsce na wygodny wypoczynek typu narożnik oraz prawdziwe żywe drzewo we wnętrzu o wysokości kilku metrów .

Pomiędzy kuchnią a salonem znajduje się jadalnia z pięknymi lampami z lustrzanego szkła i nowoczesnym białym stołem. Kuchnia też jest bardzo nowoczesna i prosta. Minimalistyczne meble kuchenne w kolorze białym świetnie korespondują z betonem architektonicznym na ścianach oraz kolorem turkusowymi wielokolorowym obrazem który stanowi główny element dekoracji wnętrza. 

Projekt wnętrz apartamentu jest prosty i ponadczasowy, a wiele elementów jest projektowanych na zamówienie tak jak unikatowe schody które w dolnym biegu są lakierowane na biało a wyżej przechodzą w naturalne drewno . 

W tym komfortowym apartamencie nie mamy też piękną łazienkę gościnną w kolorach czerni i ciepłego drewna z dużym wygodnym prysznicem oraz bibliotekę na antresoli. Na antresoli jest też pokój do pracy i relaksu wydzielony szklaną ścianą by zapewnić spokój i komfort izolując go akustycznie od wnętrza apartamentu ale dzięki przeszkleniu pozwalając na kontakt wizualny z wnętrzem. 

Jest to bardzo ekskluzywny apartament z unikatowymi wnętrzami zaprojektowanymi na specjalne życzenie Właściciela tak by były to wnętrza proste i funkcjonalne o bardzo wysokiej estetyce.