Projekt aranżacji wnętrz salonu oraz projekt wnętrz jadalni i projekt wnętrz luksusowej łazienki w Katowicach Zobacz projekt

Dziś kilka zdjęć z trwającej i zmierzającej ku końcowi realizacji kolejnego apartamentu w Krakowie którego wnętrza powstają na podstawie projektu naszego autorstwa. 

Targi w Mediolanie – 2019

Kolory, formy, tekstury tak chyba w trzech słowach można podsumować targi Salone del Mobile 2019.

Czy coś dodać? Tłumy odwiedzających, nieprawdopodobna ilość wystawców tak, że nawet przy dobrej organizacji zwiedzania, dyscyplinie nie możliwe było zobaczenie wszystkiego.

Z drugiej zaś strony wyszliśmy z założenia, że lepiej zobaczyć mniej ale to co zobaczymy niech pozostanie w nas na dłużej.

Lepiej oglądnąć 3 piękne zdjęcia z wakacji niż 1500 zdjęć z hotelowego basenu:)

Wydawnictwo "Krakowski Rynek Nieruchomości" opublikowało w najnowszym numerze kolejny artykuł naszego autorstwa. 

Zapraszamy do lektóry artykułu: 

Mieszkanie na poddaszu – estetyczne i funkcjonalne rozwiązania ...

Krakowski Rynek Nieruchomości opublikował artykuł naszego autorstwa pod tytulem : 

"Śródziemnomorski wystrój i etno-design"

Poniżej można pobrać go w wersji pdf.

Etno-design_artykul.pdf

 

Trendy w projektowaniu wnętrz na rok 2018

Czyli pracownia projektowa jmsSTUDIO o inspiracjach na rok 2018

Rok 2017 i 2018 to wyczekiwane przez wielu z nas odejście od stylu Skandynawskiego we wnętrzach. Nawet IKEA zmieniła swój „LOOK” i wprowadziła w swych wnętrzach nowe ciekawe kolory i wzory.

CZARNY PIĄTEK – KIEPSKI NA POCZĄTEK

Ponieważ w piątek kiepski jest początek, to już dziś zaczynamy a w piątek kończymy KONKURS w którym:

Z okazji niepowtarzalnego wydarzenia jakim jest dzisiejsze otwarcie nowego większego Studia  Mebli Kuchennych i Salonu Mebli Indywidualnych Inter-Styl połączonego z otwarciem filii naszej Pracowni Projektowania Wnętrz i Architektury jmSSTUDIO w Nowym Sączu,

Zapraszamy wszystkich do salonu Inter-Styl i filii jmsSTUDIO w Nowym Sączu, przy ulicy Magazynowej 7.

Dziś mam przyjemność polecić wszystkim nową usługę którą świadczy nasza pracownia, czyli realizacje wykończenia mieszkań pod klucz. Projektujemy, zamawiamy produkty, zlecamy wykonanie prac i nadzorujemy ich postęp a na koniec przekazujemy klucze do wykończonego na gotowo mieszkania. Zostaje tylko przeprowadzka, tu też możemy pomóc jeżeli jest taka potrzeba ze strony Klienta. Teraz mogę już tylko polecić: www.pod-klucz.com

DZIAŁKA I USYTUOWANIE BUDYNKU

Pierwszym warunkiem zbudowania domu energooszczędnego jest jego odpowiednia lokalizacja na działce budowlanej. Południe jest najlepiej nasłonecznioną i naturalnie ocieploną stroną domu, dlatego też najbardziej korzystne są działki lekko pochylone w tym kierunku. Od tej strony powinnyśmy maksymalnie doświetlić pomieszczenia największe, w którym spędzamy najwięcej czasu. Ze względu na swoje rozmiary, pomieszczenia te nagrzewają się powoli, a wieczorem pozwalają ogrzać resztę domu, dzięki zakumulowanemu ciepłu.