PROJEKT BARDZO ELEGANCKICH WNĘTRZ BIUROWYCH Z DESIGNERSKIMI DODATKAMI W LEKKO INDUSTRIALNYM STYLU Zobacz projekt

Wydawnictwo "Krakowski Rynek Nieruchomości" opublikowało w najnowszym numerze kolejny artykuł naszego autorstwa. 

Zapraszamy do lektóry artykułu: 

Mieszkanie na poddaszu – estetyczne i funkcjonalne rozwiązania ...

Krakowski Rynek Nieruchomości opublikował artykuł naszego autorstwa pod tytulem : 

"Śródziemnomorski wystrój i etno-design"

Poniżej można pobrać go w wersji pdf.

Etno-design_artykul.pdf

 

Trendy w projektowaniu wnętrz na rok 2018

Czyli pracownia projektowa jmsSTUDIO o inspiracjach na rok 2018

Rok 2017 i 2018 to wyczekiwane przez wielu z nas odejście od stylu Skandynawskiego we wnętrzach. Nawet IKEA zmieniła swój „LOOK” i wprowadziła w swych wnętrzach nowe ciekawe kolory i wzory.

CZARNY PIĄTEK – KIEPSKI NA POCZĄTEK

Ponieważ w piątek kiepski jest początek, to już dziś zaczynamy a w piątek kończymy KONKURS w którym:

Z okazji niepowtarzalnego wydarzenia jakim jest dzisiejsze otwarcie nowego większego Studia  Mebli Kuchennych i Salonu Mebli Indywidualnych Inter-Styl połączonego z otwarciem filii naszej Pracowni Projektowania Wnętrz i Architektury jmSSTUDIO w Nowym Sączu,

Zapraszamy wszystkich do salonu Inter-Styl i filii jmsSTUDIO w Nowym Sączu, przy ulicy Magazynowej 7.

Dziś mam przyjemność polecić wszystkim nową usługę którą świadczy nasza pracownia, czyli realizacje wykończenia mieszkań pod klucz. Projektujemy, zamawiamy produkty, zlecamy wykonanie prac i nadzorujemy ich postęp a na koniec przekazujemy klucze do wykończonego na gotowo mieszkania. Zostaje tylko przeprowadzka, tu też możemy pomóc jeżeli jest taka potrzeba ze strony Klienta. Teraz mogę już tylko polecić: www.pod-klucz.com

DZIAŁKA I USYTUOWANIE BUDYNKU

Pierwszym warunkiem zbudowania domu energooszczędnego jest jego odpowiednia lokalizacja na działce budowlanej. Południe jest najlepiej nasłonecznioną i naturalnie ocieploną stroną domu, dlatego też najbardziej korzystne są działki lekko pochylone w tym kierunku. Od tej strony powinnyśmy maksymalnie doświetlić pomieszczenia największe, w którym spędzamy najwięcej czasu. Ze względu na swoje rozmiary, pomieszczenia te nagrzewają się powoli, a wieczorem pozwalają ogrzać resztę domu, dzięki zakumulowanemu ciepłu.

Zielone dachy oraz tarasy

Odpowiednio zaprojektowany zielony dach, może okazać się znacznie trwalszy od typowego stropodachu. Po pierwsze należy jednak dopilnować aby wykonawca zrealizował go dokładnie wg projektu konstruktora. W przypadku tego rodzaju dachu rozkład obciążeń jest mocno zróżnicowany.