Aranżacja wnętrz kawiarni w Dworku Skawińskim

aranzacja_wnetrz_kawiarni_ciekawe_oswietlenie_kawiarni

Zadaniem pracowni jmsSTUDIO było przeprojektowanie aranżacji wnętrz kawiarni na terenie Hotelu Dworek Skawiński. Aranżacja wnętrz została utrzymana w stylu charakterystycznym dla całego obiektu. Stylizowane wnętrze jest eleganckie i ponadczasowe. Ciekawym elementem dekoracyjnym są lampy wiszące utrzymane w nowoczesnym stylu, jednak idealnie pasujące do stylizowanego wnętrza.

Fot. źródło http://dworek-skawinski.pl

eleganckie_i_stylizowane_wnetrze_kawiarni_biokominek_w_kawiarni

Zaprojektowano wnetrze klasyczne i bardzo eleganckie. Przemyslana kolorystyka wnętrza tworzy spójna całość. Złote lampy wiszące dopasowano do zasłon na oknach, również ze złotymi akcentami.  W klasycznym wnętrzu zastosowano również biokominek o bardzo nowoczesnej formie z czarnego szkła.

Fot. źródło http://dworek-skawinski.pl

oryginalne_i_nowoczesne_oswietlenie_wnetrza_kawiarni_zlote_lampy_wiszace

W projekcie zastosowano lampy wiszące szklane oraz kinkiety na ścianach o prostej formie. Kinkiety montowane do ściany wkomponowano w ramę wykonaną ze sztukaterii gipsowej. Prosty zabieg estetyczny dał bardzo ciekawy efekt. Kolorystyka oświetlenie również nie jest przypadkowa. Aluminiowe - szare kinkiety zamontowano na szarych ścianach, natomiast złote lampy wiszące idealnie pasują do skórzanych i drewnianych mebli. Całość wnętrza jest spójna i przemyślana.

Fot. źródło http://dworek-skawinski.pl

aranzacja_wnetrz_ekskluzywnej_kawiarni_w_hotelu

Zaprojektowano wnętrze eleganckie i ponadczasowe. Świetnie we wnętrzu sprawdza się połączenie brązu, złota oraz szarości. Kolory uzupełniają się i podkreślają wzajemnie. Zaprojektowane wnętrze jest ekskluzywne i uniwersalne.

Fot. źródło http://dworek-skawinski.pl

ZOBACZ INNE PROJEKTY