Projekt małego mieszkania aranżacja wnętrz w Krakowie osiedle mieszkaniowe Browar Lubicz

2016-08-jmsSTUDIO—projekt-wnętrz-kraków-03-Aranżacja-wnętrz-pokoju-dziennego-z-anekesem-kuchennym
Neutralna kolorystyka salonu i kuchni pozwala na łatwą zmianę aranżacja wnętrz mieszkania. Kolorowe dodatki takie jak designerskie poduchy, czerwone wiszące lapy, dekoracyjne grafiki łatwo można zastąpić i zmienić. Nowa stylizacja wnętrz będzie łatwa i nie obciąży zbytnio budżetu domowego. W przypadku projektów małe wnętrza mieszkalne istotne jest aby znaleźć jakiś motyw przewodni który będzie jako akcent pojawiał się w poszczególnych pomieszczeniach.
2016-08-jmsSTUDIO—projekt-wnętrz-kraków-01-Projekt-aranżacji-wnetrz-małej-łazienki
W projekt małej łazienki szczególnie ważna jest ergonomia i funkcjonalność przyjetych rozwiązań. Duża ale wąska umywalka z ceramicznym blatem pod którą znajduje się podwieszana szafka, lustro łazienkowe które spełnia również rolę wiszącej szafki, zabudowa meblowa nad geberitem to elementy które sprawiają iz nawet w małej łazience mamy dużo miejsca na kosmetyki i chemię gospodarczą.
2016-08-jmsSTUDIO—projekt-wnętrz-kraków-02-Projekt-nowoczesnej-jasnej-łazienki
Światło i kolor odgrywa ogromną role przy projektach aranżacji wnętrz. Jeżeli zależy nam aby mała łazienka sprawiała wrażenie optycznie większej należy zastosować w projekt aranżacji wnętrz duże płytki, połyskliwe materiały, szkło, lustra. Niezwykle istotne w projekt małej łazienki jest właściwe oświetlenie np zastosowanie kinkiety łazienkowe halogeny wbudowane, oświetlenie dekoracyjne led.
2016-08-jmsSTUDIO—projekt-wnętrz-kraków-04-Projekt-sypialni-z-garderobą
W projekt aranżacji wnętrz małego mieszkania problemem przed którym zawsze stoi projektant jest jak wygospodarować przestrzeń magazynową nie zmniejszając optycznie małe mieszkanie. Jednym z rozwiązać jest stosowanie dużych płaszczyzn odbijających na przykład drzwi przesuwne lustrzane. Za drzwiami przesuwnymi znajduje się pojemna garderoba. Garderoba zabudowana jest do sufitu dzięki czemu znajdzie się miejsce na rzadziej używane przedmioty.
2016-08-jmsSTUDIO—projekt-wnętrz-kraków-05-Ciekawa-aranżacja-wnętrz-sypialni-zastosowaneie-tapety-w-projekcie-aranżacji-wnętrz
Tapety i okładziny ścienne wracają do łask, przyczyny nowe trendy w aranżacji wnętrz są wielorakie. Niewątpliwie do popularyzacji tapet przyczyniła się ich wysoka jakość, można znaleźć na rynku tapety znakomitej jakości idealnie nadające się dla bardziej wymagających klientów. Ciekawe wzornictwo możliwość zindywidualizowania wnętrza sprawią iż dzięki tapetą aranżacja wnętrz jest ciekawsza.
ZOBACZ INNE PROJEKTY