Projekt wnętrz rezydencji Architekt wnętrz Poznań

04_07_006_aranzacja_przestronnego_salonu_w_stonowanej_jasno_szarej_kolorystyce
pomysl_na_designerska_jadalnie

Obszerna jadalnia utrzymana jest w białej kolorystyce z akcentem w postaci drewnianej posadzki i drewnianego stołu. Elementem przykuwającym uwagę jest intrygująca lampa w formie naturalnych rozmiarów konia, która już została uznana za klasykę współczesnego design'u.

pomysl_na_kuchnie_z_blatem_granitowym

Z eleganckiego granitu wykonany został również blat kuchenny, dzięki czemu wnętrze jest spójne wizualnie. Umeblowanie kuchni zakłada zastosowanie wysokiej zabudowy do poziomu sufitu podwieszanego.

projekt_kuchni_z_blatem_granitowym

Kuchnia została zaprojektowana praktycznie w całości w kolorze białym. Centralnym elementem pomieszczenia jest stół wykonany z ekskluzywnego granitu.

pomysl_na_korytarz_w_domu_jednorodzinnym

Delikatna, jasna tapeta wprowadza do wnętrza ciepłą, domową atmosferę. Jej jasny odcień został umiejętnie skontrastowany z czarną, gładką ścianą.

aranzacja_lazienki_w_stonowanej_kolorystyce

W łazience dominuje kolor szary w jego różnych odcieniach. Ściana z oknem jest wyłożona płytką ceramiczną na całą wysokość pomieszczenia co znacznie uplastycznia wnętrze.

pomysl_na_tapicerowany_zaglowek_w_sypialni

Integralną częścią sypialni jest tapicerowany zagłówek doskonale wpisujący się w klimat oraz przeznaczenie wnętrza.

aranzacja_lazienki_z_wanna_wolnostojaca_i_bialymi_plytkami

Łazienka rodziców utrzymana jest niemal w całości w białej kolorystyce z wyjątkiem posadzki odcinającej się od monochromatycznego wnętrza.

projekt_ekskluzywnej_sypialni_z_biokominkiem

W sypialni króluje ciemne, soczyste drewno. Naprzeciwko łóżka w zabudowie drewnianej oprócz telewizora znalazł się również biokominek, zapewniający przytulną atmosferę i gwarantujący pełen relaks pod koniec dnia.

ZOBACZ INNE PROJEKTY