Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca
W dobrze zaprojektowanym wnętrzu każdy element ma znaczenie, detal oświetlenia, detal dekoracyjny jak również widok siedząc na sofie. Zastosowane elementy wyposażenia stwarzają wrażenie wnętrza eleganckiego i eksluzywnego. Brązy i beże idealnie pasują do skórzanych i tkaninowych dodatków.
Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu
Pomysł na wnętrze zakłada wykorzystanie kolorów beżu, brązu, czerni i bieli. Połaczenie kolorów jest eleganckie ale i nowoczesne. Wnętrze z elementami klasycyzującymi jest jednocześnie nowoczesne i stylowe. Ściany wykończono tapetą z delikatną fakturą w prążki.
Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany
Mebel kryjący telewizor obudowano sztukaterią gipsową nawiązującą do klasycznego kształtu kominka. Obok zabudowy znajdują się dwie lampy stojące o wyrazistej formie. Prostota wnętrza delikatnie została przełamana miękką linią mebli stolika kawowego i biurka.
Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu
Projekt zakłada ustawienie biurka do pracy przy oknie, podczas pracy można delektować się widokiem z okna. Wykorzystanie atutów wnętrza to cecha dobrego projektu.
Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem
W projekcie zastosowano lampy stojące po obu stronach zabudowy telewizora. Lampy z czarnymi, tkaninowymi kloszami oraz drewnianym industrialnym postumentem nadają wnętrzu odpowiedniego eleganckiego charakteru.
Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu
W strefie salonu znalazło się miejsce na niewielką kuchnię wykończoną w kolorze białym. W miejscu łączącym kuchnie z salonem zaprojektowano miejsce do spożywania posiłków . Blat stołu jadalnianego łączy się z blatem kuchennym.
Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią
Wnętrze utrzymano w stonowanej kolorystyce beżowo czarnej. Delikatny połysk faktur ścian i mebli naddaje wnętrzu elegancji.
Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie
Kształt sufitu podwieszanego sprawia, że wnętrze staje się znacznie wyższe niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo wnętrze oświetlono kinkietami oraz dekoracyjną lampą wiszącą o dość mocnej formie, jednocześnie pasującą do stylistyki wnętrza.
Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową
Wąski przedpokój wykończono w jasnych beżowych kolorach. Po lewej stronie zaprojektowano wieszak na ubrania w postaci pionowych listewek, stanowiących pod konstrukcję dla wieszaków ubraniowych. W głębi pomieszczenia zaprojektowano szafę wnękową spełniającą oczekiwania klienta.
ZOBACZ INNE PROJEKTY