Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego salonu i jadalni w ciekawej kolorystyce w Nowym Targu koło Krakowa

2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-023-ciekawe-lampy-zaprojektowane-w-jadalni-z-drewnianym-stolem
Wnętrza jadalni zaprojektowano w taki sposób by współgrały z aranżacja wnętrz kuchni. Są to nowoczesne wnętrza w jasnej kolorystyce z ciekawymi lampami, drewnianymi meblami i elementami z betonu architektonicznego. Całości dopełniają turkusowe dodatki oraz zdjęcia i grafiki wiszące na ścianach w tym eleganckim i prostym projekcie wnętrz salonu kuchni i jadalni
ciekawy pomysł na projekt wnętrz jadalni z tapicerowanymi krzesłami
Jadalnia została zaprojektowana jako jasne pomieszczenie o przestronnym eleganckim wnętrzu.W projekcie wnętrz jadalni zastosowano takie materiały jak beton architektoniczny na ścianie i jasny drewniany jesionowy parkiet na podłodze. Całości aranżacji wnętrz dopełniają meble takie jak stół sześcioosobowy, białe tapicerowane krzesła i niepowtarzalne oryginalne designerskie lampy wiszące nad stołem
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-020-projekt-nowoczesnej-jadalni-w-cieplych-kolorach-z-granatowym-acentem
W projekcie wnętrz nowoczesnej jadalni zastosowano jasną kolorystykę bieli i jesionowego drewna, połączoną z turkusową ściana i grafiką obrazem który dopełnia aranżacji wnętrza. W tle jadalni widać schody na piętro które są zaprojektowane jako samonośne stalowe również wykończone drewnem jesionowym.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-021-projekt-nowoczesnych-schodow-nierdzewnych-z-drewnianymi-stopnicami
W projekcie wnętrz przestrzeni klatki schodowej zastosowano lekkie schody samonośne stalowe nierdzewne ze stopnicami z drewna jesionowego. Projekt wnętrz dopełniają takie detale jak zdjęcia w eleganckich czarnych ramach i ozdobne dekoracyjne wazy. Dzięki temu aranżacja schodów jest prosta nowoczesna i elegancka.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-025-projekt-strefy-dziennej-z-grafika-w-jadalni-i-szklana-sciana-w-nowoczesnym-salonie
W projektowaniu wnętrza designerskiego ekskluzywnego salonu zastosowano białą błyszczącą dekoracyjna ścianę wykonaną z lakierowanego panelu meblowego z płyty MDF. Kolor turkusowy w aranżacji jadalni przełamuje monotonność wnętrza i wydziela nowoczesną jadalnie od prostego designerskiego salonu. W projekcie wnętrz salonu i jadalni zastosowano tapicerowane meble o prostym designie, w jasnej kolorystyce.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-024-projekt-wnetrz-salonu-i-jadalni-z-niebieskimi-granatowymi-akcentami-betonem-i-drewnem
Wnętrza salonu i jadalni zostały zaprojektowane tak by aranżacja wnętrz była spójna. Na ścianach pojawiają się dekoracje z drewna i betonu architektonicznego. Designerskie meble maja proste formy i współgrają z nowoczesnym designem przestrzeni tego eleganckiego salonu.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-026-w-nowoczesnej-kuchni-zaprojektowano-lakierowane-frony-i-drewno-jesionowe
By ocieplić projekt wnętrz nowoczesnej kuchni z lakierowanymi na biało frontami jasną podłogą z płytek gresowych i sufitem malowanym na biało w celu ocieplenia wnętrza do aranżacji zastosowano panele drewniane fornirowane z których wykonano ciekawą okładzinę ścian. Wnętrze kuchni jest nowoczesne jednak dzięki wprowadzeniu w aranżacji drewna przestało być chłodne.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-027-wiatrolap-zostal-w-projekcie-wydzielony-szklem-i-jest-w-szarej-kolorystyce
Projekt wnętrz strefy wejścia zakładał zaprojektowanie dużej szafy w wiatrołapie która została wykonana jako szafa zbudowana z lakierowanymi frontami w kolorze szarym tak by została ukryta. Sam wiatrołap został wydzielony od domu szklaną ścianą by optycznie go powiększyć a zarazem zatrzymać zimne powietrze w wiatrołapie. W nowoczesnej przestrzeni zaprojektowano prosty szezlong w kolorze turkusowym stanowiący akcent spokojnym eleganckim wnętrzu holu.
2016-12-projektowanie-wnetrz-krakow-028-proejkt-wnetrz-hollu-zakladal-uzycie-grafik-i-szklanej-sciany
We wnętrzu holu zastosowano szafę z lustrzanymi frontami która optycznie powiększa pomieszczeni. Wiatrołap został oddzielony od holu szklaną ścianą, by optycznie powiększyć oba pomieszczenia które są zaprojektowane w innej kolorystyce. Pomysłem na dużą ścianę w holu jest powieszenie kilku reprodukcji znanych grafik w ozdobnych nowoczesnych ramach. Na podłodze w wiatrołapie jest odporna płytka gresowa która w holu zmienia się w parkiet jesionowy z naturalnego drewna.
ZOBACZ INNE PROJEKTY