Nowoczesny Projekt i Realizacja Ekskluzywnych Wnętrz Pokoju do Seksu i intymnych erotycznych igraszek to Romantyczny Urok i Odważna Elegancja w stylu apartamentu Fifty Shades of Grey Zobacz projekt

Projekt hotelu - trendy w aranżacji wnętrz biokominek we wnętrzach publicznych

Projekt hotelu - trendy w aranżacji wnętrz  biokominek we wnętrzach publicznych

  • Przy projektowaniu wnętrz obiektów hotelowych ważne jest, żeby poszczególne pomieszczenia razem tworzyły wizualnie spójną całość.W przypadku nowopowstającego hotelu w Skarbimierzu pod Oplem motywem łączącym i przewijającym się we wszystkich wnętrzach są elementy drewniane, jak posadzki, ławy, stoliki, drewniane deski tworzące prosty i równocześnie ciekawy w formie detal.

  • W restauracji hotelowej kluczową rolę pełni ekologiczny biokominek, który usytuowany został w centralnym punkcie restauracji . Ten typ kominków stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego ogrzewania. Niesłychaną zaletą biokominków jest to, iż nie potrzebują kominów spalinowych, produktem ubocznym spalania są jedynie para wodna i niewielkie ilości dwutlenku węgla.
  • W obiektach użyteczności publicznej gdzie nie można stosować otwartych palenisk biokominek wydaje się najlepszą alternatywą. Biokominek pełni funkcję estetyczną, wprowadzając do wnętrza ciepły i przytulny klimat. Biokominki nadają się zarówno do małych jak i dużych przestrzeni mogą stanowić główną dominatę lub uzupełnienie kompozycji.

  • Jednym z trendów w projektach wnętrz jest łączenie surowych naturalnych materiałów z ultra nowoczesnymi.Filcowe fotele nawiązują kształtem do górskich kamieni. Niecodziennym rozwiązaniem dekoracji ścian są kamienne gabiony, zazwyczaj stosowane na zewnątrz jako element konstrukcji oporowych.
  • Projektanci podążając za trendami w aranżacji przestrzeni publicznych łączą organiczne formy i kształty z surowymi i prostymi.
  • Drewno i kamień kontrastuje z nowoczesnymi lampami, krzesłami i geometrycznym sufitem.

  • Recepcja stanowi funkcję reprezentacyjną całego hotelu, dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie, które wywrze na gościach hotelowych.
  • W recepcji hotelowej dominują stonowane kolory, ale nie stała się ona „nudnym” wnętrzem dzięki różnorodnym materiałom zestawianym są ze sobą w niekonwencjonalny sposób. Obły, miękki kształt sufitu kontrastuje z geometryczną dekoracją ścian Różne odcienie bieli zestawione z drewnem i zachęcają do wejścia do środka