Projekt nowoczesnych wnętrz luksusowego apartamentu dwupoziomowego z salonem kąpielowym i spektakularnym pomysłem na salon z kuchnią w Kraków Zobacz projekt

Od wielu lat jednym z najpopularniejszych trendów w urządzaniu wnętrz jest styl loftowy.

Niezmiennie wiedzie on prym wśród najchętniej wybieranych stylów w których chcielibyśmy urządzić nasze wymarzone M2.

Styl loftowy -skąd się w ogóle wziął i jak to się stało, że stał się on tak popularny.

Postanowiłam zebrać swoje ulubione, sprawdzone techniki aranżacji mebli, z których często korzystam.

Jest to zbiór  prostych porad, które mogą okazać się dla Ciebie przydatne jeżeli jesteś na etapie urządzania czy remontu mieszkania.

Zapraszam do lektury, a jeżeli któraś porada była dla ciebie pomocna, zapraszam do komentowania i podesłania zdjęć z realizacji w oparciu o moje  podpowiedzi :)  

Rok 2019 -Lastryko a właściwie Terazzo bo tak nazywa się włoski odpowiednik, wdarło się na salony i ani myśli szybko znikać.

To właśnie w 2019 na targach wyposażenia wnętrz Salone de Mobile w Mediolanie terazzo pojawiło się na bardzo wielu ekspozycjach.

Dziś bez większego opisu , prezentujemy galerię zdjęcia z realizacji pięknego mieszkania w Krakowie. 

W projekcie przepiękna oryginalna łazienka z wanną wolnostojącą oraz ścianą z lustra i tapetą z grafiką w kwiaty oraz niepowtarzalna kuchnia z szarymi lakierowanymi meblami i piękną kamienną dekoracyjną ścianą z okrągłą szafką z lustrzanymi drzwiami i oryginalnymi lampami. Oprócz tego jeszcze kilka innych zdjęć które warto zobaczyć. Zapraszam do galerii poniżej: 

Właśnie dobiega końca realizacja projektu wnętrz naszego autorstwa. Tym razem zaprojektowaliśmy piękne wnętrza w mieszkaniu w bloku,

a następnie pod "naszym" ( faktycznie dzielnie zajmowała się tym Jola) czujnym okiem  powstała realizacja. 

Obecnie czekamy jeszcze tylko na montaż mebli i niebawem mieszkanko będzie gotowe . 

Na chwilę obecna wrzucam kilka zdjęć na zachętę do oczekiwania na finalne zdjęcia z realizacji tego projektu. 

INFORMACJA ODNOŚNIE FUNKCJONOWANIA PRACOWNI

jmsSTUDIO W OKRESIE ZAGROŻENIA WIRUSOWEGO

SPOWODOWANEGO PRZEZ KORONAWIRUS (COVID-19)

Dzisiaj jedno zdjęcie porównawcze "lokalu" - konkretnie szatni szkolnej "przed" i "po" metamorfozie. 

W sobotę rano dostałem super zadanie,  na potrzeby zbliżającego się wydarzenia - akcja charytatywna "Gramy dla Krzysia" -  zamienić przydzielone Joli pomieszczenie gdzie miał prowadzić sklepik z biżuterią, ze zwykłej szkolnej szatni, w "luksusowy sklep z biżuterią ociekający złotem". Na to zadanie dostałem  cztery godziny zaprojektuj - zrealizuj - wróć na obiad.

 

Skupiłem się na wytycznych "ociekający złotem", odwiedziłem mój garaż,  aptekę, skład budowlany i pojechałem do szkoły. 

Pięć  godzin, cztery  otwory w ścianie ( o których nie wie dyrekcja) i sześć rolek taśmy klejącej wszelkiego rodzaju , dzięki folii ratunkowej NRC , pomieszczenie przestało pachnieć butami i zaczęło ociekać złotem. 

Taka szybka sobotnia metamorfoza wnętrza. 

Pozdrawiamy. 

jmsSTUDIO metamorfoza wnętrza szatni na sklep ociekający złotem

Właśnie kończymy prace nad projektem restauracji Solna 1 w Krakowie. Restauracja powstaje w miejsce obecnie funkcjonującej restauracji którą zastąpi. 

Dziś kilka zdjęć z trwającej i zmierzającej ku końcowi realizacji kolejnego apartamentu w Krakowie którego wnętrza powstają na podstawie projektu naszego autorstwa. 

Targi w Mediolanie – 2019

Kolory, formy, tekstury tak chyba w trzech słowach można podsumować targi Salone del Mobile 2019.

Czy coś dodać? Tłumy odwiedzających, nieprawdopodobna ilość wystawców tak, że nawet przy dobrej organizacji zwiedzania, dyscyplinie nie możliwe było zobaczenie wszystkiego.

Z drugiej zaś strony wyszliśmy z założenia, że lepiej zobaczyć mniej ale to co zobaczymy niech pozostanie w nas na dłużej.

Lepiej oglądnąć 3 piękne zdjęcia z wakacji niż 1500 zdjęć z hotelowego basenu:)