Projekt ultra ekskluzywnych wnętrz apartamentu w kamienicy w Krakowie z luksusowymi lampami i designerskimi meblami oraz drewnianym parkietem w jodłę z ciemnymi ścianami w stylu z nutą gothic i nowoczesnego glamour to najnowsze trendy z Mediolanu. Zobacz projekt

Jakie baterie wybrać do łazienki? Armatura łazienkowa firmy VADO

Jakie baterie wybrać do łazienki? Armatura łazienkowa firmy VADO W niniejszym artykule mamy przyjemność przedstawić Państwu realizacje łazienek, powstałe w oparciu o projekty naszego biura architektonicznego. Cechą wspólną tych realizacji jest zastosowanie armatury łazienkowej VADO, firmy sprawdzonej, polecanej na rynku projektowania wnętrz.

Armatura wannowa z serii Soho. Zobacz cały projekt aranżacji wnętrz.

Firma VADO oferuje szeroki wachlarz asortymentu, gdzie każdy może znaleźć odpowiadający mu styl oraz produkty dostosowane do indywidualnych możliwości finansowych.

Armatura umywalkowa podtynkowa z serii Element Air. Zobacz cały projekt aranżacji wnętrz salonu Spa

Forma armatury cechuje się dbałością o detal, dobre proporcje oraz wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie, gwarantuje długi okres sprawnego użytkowania.

Armatura łazienkowa - wannowa i umywalkowa z serii Sense. Zobacz cały projekt aranżacji wnętrz mieszkalnych.

Armatura łazienkowa z serii Phase. Zobacz cały projekt aranżacji wnętrz mieszkalnych.

W związku z bardzo dobrą sprzedażą jak i zadowoleniem klientów z produktów , nasze biuro zdecydowało się pełnić funkcję oficjalnego punktu sprzedaży firmy VADO.

Autor: jmsSTUDIO s.c.