Projekt ekskluzywnych wnętrz mieszkania w stylu Art Deco z przestronną kuchnią i elegancką strefą dzienną to piękne formy wzory i kolory o ponadczasowym designie. Zobacz projekt

Kolejny apartament w Krakowie - realizacja w toku

Dziś kilka zdjęć z trwającej i zmierzającej ku końcowi realizacji kolejnego apartamentu w Krakowie którego wnętrza powstają na podstawie projektu naszego autorstwa. 

 Tym razem jest to projekt wnętrz mieszkania w ciekawej kolorystyce z wieloma detalami które stworzą piękne wnętrze. 

Na chwilę obecną są już położone podłogi i wykończone ściany i sufity. Czekamy na meble na zamówienie produkowane właśnie przez współpracującą z naszą pracownią firmę stolarską. 

Mam nadzieję że niedługo uda nam się zamieścić zdjęcia z już kompletnej realizacji. A na chwilę obecna kilka zdjęć roboczych "na smak" :)

 

1- designerska tapeta z motywem roślinnym w zestawieniu ze srebrnymi lampami to pomysł na dekoracyjną ścianę w sypialni:

projekt wnętrz sypialni kraków dekoracyjna lampa

projekt wnętrz sypialni z tapeta i designerskie srebrne lampy kraków

2- w łazience z piękną płytką w kolorach piaskowych zastosowano baterie Gessi w kolorze czerwonej miedzi co daje niepowtarzalny efekt 

bateria gessi kolor miedź to projekt wnętrz łazienki z płytkami wzór onyks kraków

prosta nowoczesna łazienka w bloku projekt w ciepłe kolory kraków z miedziane baterie

3- druga łazienka to eleganckie połączenie płytek z wzorem marmuru, mozaiki kamiennej i pięknych baterii retro z firmy Hans Grohe seria Axor , powstało eleganckie wnętrze bardzo ekskluzywnej łazienki:

projekt wnętrz łazienka w bloku z bateria grohe axor złota bateria i mozaika kamienna

projekt łazienki wnętrze stylizowane bateria retro złoty mosiądz z kamień i mozaika kamienna Kraków

Pozdrawiamy - zespół jmsSTUDIO. 

tekst i zdjęcia: jmsSTUDIO