Aranżacja wnętrz restauracji w terminalu T4 Kraków-Balice

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje
projekt informacji wizualnej w lokalu gastronomicznym

PROJEKT INFORMACJI WIZUALNEJ W LOKALU GASTRONOMICZNYM

Ujęcie z oświetleniem nocnym prezentuje się również bardzo ciekawie. W cetralnej części lokalu znajduje się logotyp Restauracji wykonany z zabudowy meblowej. Rozmiar zabudowy, oraz wykończenie dopasowane jest do wielkości i charakteru całego wnętrza
aranzacja sali konsumpcyjnej w terminalu t4 w balicach

ARANZACJA SALI KONSUMPCYJNEJ W TERMINALU TW BALICACH

Aranżacja składa się głównie z mebli z jasnego drewna i kolory białego, które punktowo zostają urozmaicone różem i purpurą.
pomysl na meble w przestrzeni lotniska

POMYSL NA MEBLE W PRZESTRZENI LOTNISKA

W głównej części sali konsumpcyjnej zaproponowaliśmy wygodne fotele w dwóch wariantach kolorystycznych – różowym i purpurowym.
projekt lokalu gastronomicznego na terenie lotniska

PROJEKT LOKALU GASTRONOMICZNEGO NA TERENIE LOTNISKA

Sala konsumpcyjna posiada zarówno stoliki o tradycyjnej wysokości, jak i te wyższe wyposażone w hokery , a także blaty, gdzie można zjeść na stojąco. Przestrzeń ogólnodostępna jest zatem zróżnicowana, a przez to atrakcyjna dla potencjalnego klienta.
realizacja lokalu gastronomicznego na lotnisku

REALIZACJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO NA LOTNISKU

Stolik pod hokery otrzymał minimalistyczną formę z wyciętymi napisami nazwy miasta Kraków w różnych językach.
aranzacja oswietlenia w lokalu gastronomicznym

ARANZACJA OSWIETLENIA W LOKALU GASTRONOMICZNYM

Nutkę domowej atmosfery wprowadzają lampy z prostym cylindrycznym abażurem. Oprawy zostały na trwale wbudowane w meble ze względów praktycznych i estetycznych.
projekt na miejsca stojace w restauracji

PROJEKT NA MIEJSCA STOJACE W RESTAURACJI

Miejsca stojące przybrały formę minimalistycznych prostopadłościennych brył obłożonych drewnem. Minimalistyczna forma mebli doskonale wpisuje się w zastaną architekturę budynku Terminala T4.
aranzacja sali konsumpcyjnej na lotnisku w balicach

ARANZACJA SALI KONSUMPCYJNEJ NA LOTNISKU W BALICACH

Projekt obejmował wyposażenie restauracji, przy jednoczesnym wykorzystaniu walorów architektonicznych struktury budynku Terminala T4. restauracja znajduje się w bardzo atrakcyjnej części Terminala. Spójność, zaprojektowanego przez naszą pracownię wyposażenia wnętrza, z architekturą całego budynku dała doskonały efekt. Meble zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Ich precyzyjne i zgodnie z projektem wykonanie dało doskonały efekt.
pomysl na meble w restauracji na lotnisku

POMYSL NA MEBLE W RESTAURACJI NA LOTNISKU

Strefa stolików wysokich z hokerami została dodatkowo wygrodzona za pomocą ram z półprzezierną grafiką. Pozwoliło to na wyodrębnienie przestrzeni, co w połączeniu z lampami tworzy nastrojową, familiarną atmosferę.
projekt stolikow w restauracji terminala t4 krakow balice

PROJEKT STOLIKOW W RESTAURACJI TERMINALA TKRAKOW BALICE

Projektowane meble na terenie lotniska muszą wykazywać doskonałą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i spełniać rygorystyczne wymogi przeciwpożarowe. Dlatego wszystkie meble na zamówienie zostały obłożone laminatami spełniającymi te wymogi.
projekt restauracji w terminalu t4 w balicach

PROJEKT RESTAURACJI W TERMINALU TW BALICACH

Restauracja jest doskonale doświetlona oraz znajduje się w najbardziej wyeksponowanym fragmencie terminalu T4. Projekt obejmował zaprojektowanie elementów wyposażenia restauracji, jednocześnie wyposażenie musiało komponowac się ze świetnie zaprojektowaną architekturą budynku Terminalu T4.
pomysl na wyspe lodowa w restauracji

POMYSL NA WYSPE LODOWA W RESTAURACJI

Klienci posiadają również możliwość skorzystania z wyspy lodowej, w której znajdują się sałatki. Przestrzeń ta została umiejętnie oddzielona od reszty sali konsumpcyjnej, co umożliwia komfortowe spożywanie posiłków w sali głównej.
oryginalny projekt reklamy wewnetrznej w restauracji

ORYGINALNY PROJEKT REKLAMY WEWNETRZNEJ W RESTAURACJI

Z głównego hollu widoczna jest wielkoformatowa reklama w kształcie przestrzennych liter przedstawiających logo lokalu. Takie rozwiązanie daje intrygujący efekt wizualny a przy okazji wysyła jasny i czytelny sygnał potencjalnemu klientowi.
projekt logo przestrzennego w restauracji na terenie terminalu t4 w balicach

PROJEKT LOGO PRZESTRZENNEGO W RESTAURACJI NA TERENIE TERMINALU TW BALICACH

Prezentujemy zdjęcia z realizacji naszego projektu restauracji znajdującej się na lotnisku w krakowskich Balicach. Lokal zlokalizowany jest w nowym terminalu T4 na poziomie +1.
realizacja restauracji na terenie lotniska w balicach projekt strefy vip

REALIZACJA RESTAURACJI NA TERENIE LOTNISKA W BALICACH PROJEKT STREFY VIP

W pobliżu baru znajduje się strefa VIP z wygodnymi kanapami i wydzielonymi lożami.
projekt lady barowej na lotnisku w balicach

PROJEKT LADY BAROWEJ NA LOTNISKU W BALICACH

Cały bar został atrakcyjnie podświetlony za pomocą światła LED, a nad główną ladą zawisły eleganckie lampy z dekoracyjnym abażurem.
pomysl na bar w kolorze bursztynu

POMYSL NA BAR W KOLORZE BURSZTYNU

Główny bar posiada wymyślną formę i ekspresyjną pomarańczowo-żółtą barwę. Nic więc dziwnego, że przywodzi na myśl nieoszlifowaną bryłę naturalnego bursztynu.
projekt dekoracji meblarskich w restauracji na lotnisku krakow balice

PROJEKT DEKORACJI MEBLARSKICH W RESTAURACJI NA LOTNISKU KRAKOW BALICE

Wejście do kuchni zostało oddzielone od reszty lokalu dekoracyjną ścianą gdzie spod warstwy ciemnego drewna przebijają się nieregularne pasy w kolorze żółtym
aranzacja eleganckiej restauracji na lotnisku

ARANZACJA ELEGANCKIEJ RESTAURACJI NA LOTNISKU

Meble w strefie VIP uzyskały kolor ciemnego drewna, dlatego sama strefa mocno odcina się wizualnie od reszty restauracji. Prestiżowy charakter strefy nadają jej także obszerne loże ze skórzaną tapicerką.
Restauracja jest doskonale doświetlona oraz znajduje się w najbardziej wyeksponowanym fragmencie terminalu T4. Projekt obejmował zaprojektowanie elementów wyposażenia restauracji, jednocześnie wyposażenie musiało komponowac się ze świetnie zaprojektowaną architekturą budynku Terminalu T4.