PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI NOWOCZESNEJ I ELEGANCKIEJ - PROJEKT RESTAURACJA W STYLU REGIONALNYM W GÓRACH KOŁO KRAKÓW - ZAJAZD KAŁUŻNA

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c. w składzie: mgr inż. arch. Jolanta Smolarska mgr inż. arch. Patrycja Kumięga
Dodatkowe informacje
Ten projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wnętrza hoteli Wybrane aranżacje

Panoramy

Dziś prezentujemy oryginalny pomysł na projekt wnętrz restauracji Zajazd Kałużna w górach - Pieninach koło Łącka i Krakowa.

Projekt wnętrz zakładał stworzenie prostej i nowoczesnej aranżacji wnętrz z elementami regionalnymi. Projekt restauracji w stylu góralskim ludowym w połączeniu z prostym i nowoczesnym projektem wnętrz dał bardzo ekskluzywne wnętrza z ciekawymi pomysłami na aranżacje wnętrz restauracji. 

Projekt restauracji góralskiej w górach taki jak projekt restauracji Zajazd Kałużna to temat pozwalający na zastosowanie ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz restauracji.

Projekt wykonano na potrzeby remont istniejącej restauracji, dlatego projekt wnętrz objął szlę wielofunkcyjną która służy jako wnętrze sali bankietowej , projekt wnętrz sali tanecznej, projekt wnętrz szali restauracyjnej. Dodatkowo został wykonany projekt wnętrz toalet  i projekt wnętrz holu wejściowego do restauracji - foyer. Projekt wnętrz obejmował projekt baru i projekt wnętrz strefy zabaw dla dzieci oraz projekt wnętrz sali konsumpcyjnej w restauracji. 

Wnętrza sali restauracji zaprojektowano tak by były jasne i przestronne, oraz zastosowano w nich  regionalne elementy wystroju wnętrz takie jak wzory, obrazy, czy elementów stroju regionalnego.

W części sali wielofunkcyjnej i w sali bankietowej zastosowano bardzo ładne i duże przeszklenie oraz modułowe donice ze stali nierdzewnej do stworzenia mobilnych zielonych ścian pozwalających na podział sali na dwie mniejsze lub zapewnienie intymności pomiędzy stolikami gdy sala jest wykorzystywana jako sala restauracyjna.

Z kolei projekt baru to bardzo proste ale efektowne rozwiązanie polegające na podświetleniu dekoracyjnego wzoru regionalnego. Sam Bar został zaprojektowany jako prosty i funkcjonalny z drewniany blatem barowym. 

W projekcie warto też zwrócić uwagę na toalety. Projekt wnętrz toalet jest bardzo prosty i wykonany w oparciu o proste i surowe materiały. Projekt toalet to pomysł na zastosowanie grafiki we wnętrzu. w Przypadku projektu wnętrz toalet zastosowano grafiki regionalne. 

Z kolei przed wejściem do toalet stworzono małe foyer , w którym zastosowano bardzo ciekawy pomysł na projekt ściany wykonany w oparciu o projekt ściany z drewnianymi półkami w ciekawym układzie. 

Podsumowując powstał bardzo ciekawy i nowoczesny projekt wnętrz z akcentami regionalnymi pomysłem na ścianę i bardzo dobrym pomysłem na elegancki bar w projekcie wnętrz restauracji w Kraków. 

Zapraszamy do galerii zdjęć tego projektu wnętrz  góralskiej restauracji ludowej. 

Realizacja tego projektu wnętrz już trwa, więc niebawem pojawi się galeria zdjęć z realizacji projektu wnętrz tej restauracji w Kraków i okolica.