PROJEKT WNĘTRZ ELEGANCKIEGO MIESZKANIA W KRAKOWIE - ARANŻACJA WNĘTRZ RUSTYKALNYCH Z CEGŁĄ WE WNĘTRZU NA BROWAR LUBICZ

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Panoramy

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia z realizacji projektu wnętrz mieszkania na Browar Lubicz w Krakowie.


Jest to projekt wnętrz małego mieszkania w mieście z stylu lekko rustykalnym tradycyjnym. We wnętrzu mieszkania zaprojektowano cegłę we wnętrzu w celu ocieplenia mieszkania i nadania rustykalnego klimatu.

Cegła pojawia się też jako specjalna cegła na podłodze we wnętrzu kuchni dzięki czemu podłoga z cegły koresponduje ze ścianami i projekt wnętrz jest spójny. W kuchni zaprojektowano meble drewniane dębowe które w zestawieniu z podłogą i ścianami tworzą bardzo eleganckie wnętrze.

W kuchni zastosowano bardzo nowoczesny i designerski okap z pochłaniaczem który pełni też funkcję nowoczesnej lampy pasującej do wnętrza w stylu tradycyjnym.

W małej  kuchni udało się zaprojektować wyspę która jest bardzo funkcjonalna i stanowi dyskretne zamknięcie kuchni i oddzielenie kuchni od salonu.

W kuchni zastosowano też pomysł na aranżacje ściany za pomocą dekoru szkliwionego ułożonego w formie ramki pomiędzy cegłą na ścianie. Architekt wnętrz zastosował w kuchni czarne blaty kamienne które dobrze pasują do cegły i innych czarnych dekoracji w projekcie wnętrz mieszkania.

W mieszkaniu drobne dodatki koloru czarnego są elementem wspólnym do wszystkich pomieszczeń który łączy je by były spójne stylistyczne.

W przestrzeni salonu na ścianie też są elementy dekoracyjne z cegły z dekoracyjnym podświetleniem i grafikami. Dekoracyjna ściana w salonie jest bardzo prostym i eleganckim pomysłem na dekorację w mieszkaniu. Projekt wnętrz salonu zakładał wstawienie wygodnej sofy i duża szafa zabudowana z eleganckim detalem z postaci czarnych wstawek z lakierowanej płyty meblowej na lakierowane fronty w kolorze białym .

W salonie projekt wnętrz zakładał ustawienie designerski stolik, Inwestor kupił bardzo elegancki i designerski  stolik kawowy z drewna rozbiórkowego o stali malowanej na czarni ze szklany blat.

W projekcie aranżacji wnętrz bardzo ważne są dodatki takie jak naturalny wełniany dywan, zasłony i dekoracje okienne czy ciekawe lampy które tworzą klimat wnętrza rustykalnego z nowoczesnymi akcentami.

We wnętrzu mieszkania zaprojektowano kącik do czytania książek i wypoczynku w którym jest designerski fotel i podnóżek tapicerowane skórą oraz prosta nowoczesna lampa stojąca o industrialnym wyglądzie.

Kolejną przestrzenią w mieszkaniu której wnętrza zaprojektowane zostały bardzo elegancko jest łazienka. W małym wnętrzu łazienki znalazło się miejsce na dużą kabinę prysznicową , wolnostojącą umywalkę i dekoracyjną zieleń we wnętrzu oraz mały szezlong.

Projekt wnętrz wprowadził do łazienki ciekawą płytkę z dekoracyjnym wzorem, lustra i ciekawe oświetlenie dekoracyjne. 
W łazience jest też bardzo dekoracyjna donica na piękną roślinę która dekoruje wnętrze.
Cały projekt wnętrz łazienki jest prosty i elegancki z ciekawym pomysłem na wolnostojąca umywalka.

Pozdrawiamy Inwestora i dziękujemy za udostępnienie mieszkania na potrzeby sesji, oraz zapraszamy do galerii projektu.