PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI W STYLU GÓRALSKIM - SALA MYŚLIWSKA I HOL WEJŚCIOWY Z KOMINEK W RESTAURACJI- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KRAKÓW

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta. Projekt nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje

Panoramy

Kolejny projekt wnętrz naszego autorstwa, tym razem jest to piękna sala myśliwska w restauracji w stylu góralskim w Zabrzeż. 

Projektant wnętrz Kraków przygotował Aranżację wnętrz opartą o naturalne regionalne materiały takie jak kamień i drewno które we wnętrzu tworzą przytulny klimat. 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie niskich parapetów do siedzenia. Parapet do siedzenia z poduchami we wnętrzu może być bardzo atrakcyjnym miejscem w restauracji zachęca do pozostania na kawie i poczytania książki , dodatkowo ludzie widoczni w oknie tworzą żywą reklamę lokalu. 

Bardzo duże okna w restauracji wpuszczają dużo światła do jasnego wnętrza. Ściany i sufit są w kolorze białym z dekoracyjną okładziną drewnianą oraz belkami drewnianymi na suficie. 

Aranżacja wnętrza restauracji jest wykonana meblami z naturalnego drewna, nawet lampy w projekcie restauracji są drewniane. Całe wnętrze regionalne góralskie ma ciepły i swojski klimat. 

Ściany są dekorowane trofeami myśliwskimi a podłogę wykańcza piękny jesionowy parkiet olejowany ułożony w klasyczny wzór jodły.