Jak urządzić małe mieszkanie w bloku ? zdjęcia z realizacji projektu wnętrz mieszkania z grafiką w Krakowie

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez mgr inż. arch. Jolantę Smolarską
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Panoramy

Mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia pokazujące jak ciekawie urządzić mieszkanie 50 m2 w bloku z wygodną jadalnią w strefie salonu. Projekt wnętrz tego mieszkania zakładał stworzenie maksymalnie otwartej przestrzeni by wizualnie powiększyć mieszkanie 50 m2. Otwarta kuchnia jest wydzielona od salonu tylko wielofunkcyjną ścianką na której po stronie salonu wisi duży telewizor we wnętrzu. Na styku kuchni i salonu pojawiła się jadalnia , jej lokalizacje dodatkowo podkreśla obniżony podświetlony sufit. W jadalni zaprojektowano jasny  drewniany stół na sześć osób. Salon jest nieduży ale bardzo funkcjonalny z elegancką szarą sofą. 

Kolorystyka mieszkania w bloku jest utrzymana w odcieniach zieleni, a głównym dominującym motywem jest piękna tapeta z motywami roślinnymi w postaci pięknej grafiki z firmy Wall&Deco.

W przestrzeni dziennej zostało wygospodarowane miejsce na duże wygodne biurko które stanowi miejsce do pracy dla domowników.

W małej sypialni by nie tracić cennego miejsca zaprojektowano duże i wygodne łóżko obudowane zabudową meblową szafa na wymiar która jest bardzo pojemna i pozwala na składowanie rzeczy w małym mieszkaniu. 

Ostatnim ciekawym pomysłem jest duża szafa w strefie wejścia z lustrzanymi frontami która pozwala magazynować wiele rzeczy , jest to pomysł na szafę z miejscem na odkurzacz i miejsce na mopa. Dla lepszego efektu fronty szafy są lustrzane z naklejonymi dekoracyjnymi kolorowymi zielonymi pasami. Szafa z frontami z luster sprawia wrażenie lekkości i jest ciekawym elementem dekoracji holu i strefy wejścia. 

Z kolei w małej łazience jest zaprojektowana ukryta w zabudowie meblowej pralka. Dodatkowo na przeciw siebie są dwa duże lustra które optycznie powiększają pomieszczenie i są pomysłem na przestrzenną dekoracje ściany.

Podsumowując pomysł na salon z jadalnią i kuchnią w małym mieszkaniu w bloku był ważnym elementem projektu wnętrz mieszkania. Dzięki ciekawemu pomysłowi mieszkanie o powierzchni 50 m2  stało się bardzo funkcjonalne i eleganckie. Zapraszam do galerii zdjęć pokazujących jak urządzić mieszkanie w bloku.