LUKSUSOWY APARTAMENT W KRAKOWIE - PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ SALONU Z BETONEM MIEDZIĄ I KOMINKIEM ORAZ NOWOCZESNY PROJEKT WNĘTRZ KUCHNI Z WYSPĄ I DUŻEJ JADALNI

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Dziś prezentujemy projekt części dziennej dużego ponad 100 m2 apartamentu w Krakowie . Projekt wnętrz obejmuje w tym przypadku salon , kuchnię , jadalnię i hol wejściowy. Stworzone wnętrza są proste nowoczesne i funkcjonalne. Taka aranżacja wnętrz apartamentu to połączenie pomysłów na ścian y i meble z ekskluzywnymi materiałami. W salonie zaproponowano designerską ścianę wykończoną betonem architektonicznym z dekoracjami z miedzi. Dzięki zastosowaniu cienkiego betonu architektonicznego można nim było wykończyć fronty szafek i ukryć pod  betonową ścianą dużą i funkcjonalną szafę wnękową na wymiar. 

W salonie zastosowano też nowoczesny automatyczny biokominek "linia ognia" firmy Planica. Tłem do kominka jest miedziana blacha która jeszcze potęguje efekt wizualny ognia . Biokominek we wnętrzu to dobry pomysł na kominek w Krakowie gdzie nie wolno budować i używać kominków na paliwa stałe  jak drewno węgiel czy pelet.

Projekt salonu jest przygotowany w dwóch wariantach,w obu z nich zastosowano w salonie dużą podświetlaną grafikę Leonarda Da Vinci.

Również w dwóch wariantach powstał projekt wnętrz jadalni i aranżacja wnętrz kuchni.

Projekt nowoczesnej dużej kuchni z wyspą i kamiennym blatem to pomysł na eleganckie i ekskluzywne wnętrze nowoczesnej kuchni. W kuchni zastosowano sprzęty firmy Gaggenau w tym elegancką przeszkloną lodówka do win Gaggenau.

Duża wyspa to wygodny sposób oddzielenia przestrzeni kuchni od jadalni. Projekt wnętrz jadalni zakładał wykorzystanie bardzo dużego stołu i designerskich lamp powieszonych nad stołem. Nowoczesny projekt oświetlenia pozwala na lepsze wyeksponowanie wnętrza dlatego projekt oświetlenia to ważna część projektu wnętrz. 

Projekt części dziennej zakładał również stworzenie ciekawej strefy wejścia holu do mieszkania z miejscem na siedzisko do zakładania butów i lustrem postaciowym. 

W przestrzeni dużego holu prowadzącego do sypialni wygospodarowane zostało pomieszczenie do gry na pianinie. Pomieszczenie zostało dla poprawy akustyki lekko wygłuszone tapicerowanymi na gąbce akustycznej drzwiami szafy wnękowej która kryje pralnię i prasowalnię oraz dużą szafę na składowanie . W holu z pianinem w projekcie zastosowano duże lustro naścienne które optycznie powiększa pomieszczenie. Dodatkowo w aranżacji wnętrz pomieszczenia z pianinem jako tło dla pianina zastosowano ciekawą grafikę z ptakami drukowaną na obiektowej tapecie winylowej . Całości wystroju wnętrz pomieszczenia z pianinem dopełniają dobrze dobrane proste i nowoczesne lampy dekoracyjne.

Zapraszam do galerii projektu.