Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w górach to kamień i drewno we wnętrzu w stylu skandynawsko tradycyjnym z kominkiem i szarymi meblami

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje
Jasne szare meble kuchenne w projekcie wnętrz domu inspirowanego estetyką Skandynawską

JASNE SZARE MEBLE KUCHENNE W PROJEKCIE WNĘTRZ DOMU INSPIROWANEGO ESTETYKĄ SKANDYNAWSKĄ

Inspirując się estetyką Skandynawską projektant wnętrz z Krakowa zaprojektował piękną kuchnię i jadalnię w jasnej kolorystyczne z szarymi meblami kuchennymi , białymi krzesłami dodatkami z drewna naturalnego. Projektowane wnętrz jest wysokie a sufit zdobią ładnie wykończone krokwie w kolorze naturalnym .
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z kamieniem we wnętrzu i pomysł na jasną jadalnię z szarymi meblami i białymi krzesłami

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z KAMIENIEM WE WNĘTRZU I POMYSŁ NA JASNĄ JADALNIĘ Z SZARYMI MEBLAMI I BIAŁYMI KRZESŁAMI

W projekcie wnętrz domu rekreacyjnego zastosowano inspiracje stylem Skandynawskim takie jak szare meble , naturalne materiały jak jasne drewno i krzesła w białym kolorze. Wnętrze proste i funkcjonalne w bardzo przyjemnej kolorystyce.
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z kamieniem we wnętrzu i widoczną więźbą drewnianą

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z KAMIENIEM WE WNĘTRZU I WIDOCZNĄ WIĘŹBĄ DREWNIANĄ

Pomysł na prosty i funkcjonalny projekt wnętrz rustykalnych inspirowanych estetyką Skandynawską to piękne połączenie jasnych bieli i naturalnego drewna z szarym kamieniem i szarymi meblami. Naturalne materiały wykończeniowe we wnętrzu tworzą ciepłą i przytulną przestrzeń pomimo chłodnych kolorów. 
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z pomysłem na miejsce do przechowywania drewna kominkowego

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z POMYSŁEM NA MIEJSCE DO PRZECHOWYWANIA DREWNA KOMINKOWEGO

Drewno kominkowe będzie składowane obok kominka w przestrzeni zaprojektowanej pomiędzy budową kominka a specjalną belką drewnianą która zapobiega jego rozsypaniu się.   Kominek i miejsce składowania drewna kominkowego stanowią atrakcyjny element wykończenia wnętrza który sąsiaduje z korytarzem zaprojektowanym jako spokojna przestrzeń wykończona tapetą w której jedynym efektownym elementem wystroju są designerskie lampy wiszące. 
Oryginalny pomysł na łazienkę z drewnem i kamieniem to Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach

ORYGINALNY POMYSŁ NA ŁAZIENKĘ Z DREWNEM I KAMIENIEM TO PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH

W małej łazience zastosowano w projekcie wnętrz podświetlenie liniowe led oraz designerską lampę co pozwoliło na zastosowanie we wnętrzu szarego naturalnego kamienia.  Kamień naturalny w projekcie wnętrz małej łazienki bardzo dobrze komponuje się z jasnym drewnem półek i blatu. 
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z ciekawym pomysłem na lustro przesuwne w industrialnej ramie stalowej

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z CIEKAWYM POMYSŁEM NA LUSTRO PRZESUWNE W INDUSTRIALNEJ RAMIE STALOWEJ

Fajnym pomysłem w projekcie aranżacji wnętrz łazienki było zastosowanie lustra nad umywalką w ciężkiej czarnej stalowej ramie o industrialnym wyglądzie.  Lustro jest przesuwne i pozwala na schowanie - zasłonięcie  półek z kosmetykami dzięki czemu we wnętrzu małej łazienki nie panuje bałagan. 
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z kamieniem we wnętrzu i pomysł na wnętrze z ukrytą pralką w małej łazience

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z KAMIENIEM WE WNĘTRZU I POMYSŁ NA WNĘTRZE Z UKRYTĄ PRALKĄ W MAŁEJ ŁAZIENCE

Nawet w małej łazience da się ukryć pralkę , ważne by dobrze rozplanować wnętrze i mieć na to pomysł. W tym przypadku łazienki w domu w górach pralka została ukryta w zabudowie która mieści też półki na ręczniki i kosmetyki. 
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z łazienką wykończoną mozaiką z okrągłym lustrem

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z ŁAZIENKĄ WYKOŃCZONĄ MOZAIKĄ Z OKRĄGŁYM LUSTREM

W małej łazience z mozaiką kamienną na ścianach zastosowano duże okrągłe lustro które jest designerskim elementem wystroju i powiększa optycznie wnętrze. Lustro podświetlone od tyłu światłem led nadaje przestrzenności ścianie.
Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w Górach z kamieniem we wnętrzu i pomysł na zagospodarowanie przestrzeni nad geberitem

PROJEKT WNĘTRZ DOMU REKREACYJNEGO W GÓRACH Z KAMIENIEM WE WNĘTRZU I POMYSŁ NA ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENI NAD GEBERITEM

W łazience która jest mała przestrzeń nad geberitem została zabudowana szafką. Takie zaprojektowanie łazienki pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. 
W projekcie wnętrz małej łazienki jasne materiały jak płytka grysowa imitująca marmur powiększają optycznie wnętrze.

W PROJEKCIE WNĘTRZ MAŁEJ ŁAZIENKI JASNE MATERIAŁY JAK PŁYTKA GRYSOWA IMITUJĄCA MARMUR POWIĘKSZAJĄ OPTYCZNIE WNĘTRZE.

Zastosowanie w projekcie wnętrz małych łazienek jasnych materiałów jak gres imitujący marmur to pomysł na powiększenie optyczne wnętrza.  W tym przypadku płytka gresowa w małej łazience połączona jest z jasną farbą i dużym lustrem . Łazienka doświetlona jest liniowymi lampami led. 

Dziś prezentujemy  projekt wnętrz domu  rekreacyjnego w górach. Dom powstaje w Beskidach i ma być domem rekreacyjnym weekendowym do wypoczynku i kontaktu z naturą. 

Dom został zaprojektowany w stylu tradycyjnym rustykalnym inspirowanym dodatkowo estetyką Skandynawską. 

We wnętrzu zastosowano szereg naturalnych materiałów jak kamień czy jasne drewno w postaci widocznych belek więźby dachowej i krokwi. Kolorystyka wnętrz jest jasna ,dominuje biel i jasne ciepłe drewno, które komponują się z szarymi meblami i szarym kamieniem naturalnym. Prosty projekt wnętrz pozwolił stworzyć ciepły i przytulny klimat przestrzeni która dzięki dobremu doświetleniu zachęca do tego by spędzać w niej czas. 

W domu jest też mała łazienka w której udało się sprytnie ukryć pralkę. W projekcie zastosowano ciekawy pomysł na kamień w łazience zestawiony z drewnem na ścianach i szklaną kabiną prysznicową. 

W projekcie aranżacji wnętrz położono duży nacisk na oświetlenie. We wnętrzu zaprojektowano szereg pięknych lamp które dają ładne światło i tworzą miły nastrój.