Projekt wnętrz domu rekreacyjnego w górach to kamień i drewno we wnętrzu w stylu skandynawsko tradycyjnym z kominkiem i szarymi meblami

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza mieszkalne Wybrane aranżacje

Dziś prezentujemy  projekt wnętrz domu  rekreacyjnego w górach. Dom powstaje w Beskidach i ma być domem rekreacyjnym weekendowym do wypoczynku i kontaktu z naturą. 

Dom został zaprojektowany w stylu tradycyjnym rustykalnym inspirowanym dodatkowo estetyką Skandynawską. 

We wnętrzu zastosowano szereg naturalnych materiałów jak kamień czy jasne drewno w postaci widocznych belek więźby dachowej i krokwi. Kolorystyka wnętrz jest jasna ,dominuje biel i jasne ciepłe drewno, które komponują się z szarymi meblami i szarym kamieniem naturalnym. Prosty projekt wnętrz pozwolił stworzyć ciepły i przytulny klimat przestrzeni która dzięki dobremu doświetleniu zachęca do tego by spędzać w niej czas. 

W domu jest też mała łazienka w której udało się sprytnie ukryć pralkę. W projekcie zastosowano ciekawy pomysł na kamień w łazience zestawiony z drewnem na ścianach i szklaną kabiną prysznicową. 

W projekcie aranżacji wnętrz położono duży nacisk na oświetlenie. We wnętrzu zaprojektowano szereg pięknych lamp które dają ładne światło i tworzą miły nastrój.