Projekt wnętrz eleganckiej restauracji w Krakowie z wnętrzami wykończonymi betonem i drewnianymi stołami to proste i elegancie wnętrze nowoczesne.

Zespół projektowy
projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIO s.c.
Dodatkowe informacje
Tak projekt został opracowany przez pracownię jmsSTUDIO - ARCHITEKCI na indywidualne zlecenie Klienta.
Kategorie
Wnętrza gastronomiczne Wnętrza usługowe Wybrane aranżacje
oryginalny projekt wnętrz eleganckiej restauracji w Krakowie w stylu loftowym w ciepłym klimacie z metaliczną farbą

ORYGINALNY PROJEKT WNĘTRZ ELEGANCKIEJ RESTAURACJI W KRAKOWIE W STYLU LOFTOWYM W CIEPŁYM KLIMACIE Z METALICZNĄ FARBĄ

Restauracja w stylu loft nie musi być zawsze chłodna i minimalistyczna. Wnętrze typu loft można zaprojektować jako ciepłe i przyjazne. Szarość i surowość betonu architektonicznego i przemysłowej posadzki z żywicy można przełamać metaliczną farbą w ciepłym kolorze oraz pięknymi tapicerowanymi krzesłami i meblami z naturalnego drewna.
Projekt aranżacji wnętrz kącika kawowego w restauracji w Krakowie ze złotym stołem i lampionami

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ KĄCIKA KAWOWEGO W RESTAURACJI W KRAKOWIE ZE ZŁOTYM STOŁEM I LAMPIONAMI

 Eleganckie dodatki w kolorze słota i miedzi idealnie pasują do projektu wnętrz w przestrzeniach typu loft które chcemy ocieplić. Metale i metalowe wyposażenie doskonale komponuje sie z tapicerowanymi meblami oraz betonem architektoniczny na ścianach i dużymi przeszkleniami. Całości dopełnia piękne designerskie oświetlenie o ciepłej barwie tworzące niepowtarzalny klimat wnętrz restauracji w Krakowie.
projekt wnętrz z lustrzaną ścianą za barem ze szklanymi półkami w restauracji w Krakowie

PROJEKT WNĘTRZ Z LUSTRZANĄ ŚCIANĄ ZA BAREM ZE SZKLANYMI PÓŁKAMI W RESTAURACJI W KRAKOWIE

Lustrzana ściana za barem z szlifowanych luster pomiędzy którymi są zamontowane półki to elegancki pomysł na przestrzenną zabawę z prezentacja alkoholu w barze.  Wszystkie instalacje w lokalu typu loft biegnące pod sufitem zostały zabezpieczone specjalną otulina i pomalowane na kolor ścian i sufitów. Dzięki temu instalacja wentylacji jest dodatkowa dekoracja w eleganckim projekcie wnętrz restauracji
projekt aranżacji wnętrz restauracji w Krakowie ze ścianami betonowymi z dekoracyjną farbą metaliczną i grafikami

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ RESTAURACJI W KRAKOWIE ZE ŚCIANAMI BETONOWYMI Z DEKORACYJNĄ FARBĄ METALICZNĄ I GRAFIKAMI

Piękne stoły z masywnego drewna w kolorze naturalnym z szufladami na sztućce oraz wstawkami z metalu to pomysł na meble do restauracji we wnętrzach typu loft w Krakowie. Wnętrza proste i chłodne ocieplono wprowadzając metaliczna farbę w kolorze ciepłej miedzi i podświetlając dekoracyjnym światłem. Całości projektu wnętrz dopełniają piękne lampy w formie nowoczesnych szklanych półkul  i nowoczesne obrazy znanej Krakowskiej artystki. 
projekt wnętrz restauracji w Krakowie to proste szare loftowe  wnętrze z metalicznymi dodatkami  i pięknym drewnem

PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI W KRAKOWIE TO PROSTE SZARE LOFTOWE WNĘTRZE Z METALICZNYMI DODATKAMI I PIĘKNYM DREWNEM

Stoły z naturalnego drewna olejowanego z wstawkami metalu to ekskluzywne meble w projekcie restauracji w Krakowie. Wykorzystanie w projekcie aranżacji wnętrz najwyższej jakości mebli oraz pięknych dodatków jak obrazy na ścianach i elegancka zastawa stołowa czy designerskie betonowe donice z dekoracjami stworzyły eleganckie wnętrze restauracji w Krakowie.
Projekt wnętrz restauracji w Krakowie ze stolikami o dwóch wysokościach i ciekawymi grafikami na ścianach z metaliczną farbą

PROJEKT WNĘTRZ RESTAURACJI W KRAKOWIE ZE STOLIKAMI O DWÓCH WYSOKOŚCIACH I CIEKAWYMI GRAFIKAMI NA ŚCIANACH Z METALICZNĄ FARBĄ

Ciekawe połączenie materiałów i kolorów. Szara podłoga przemysłowa i szary beton ścian zostały połączone z ciepłą metaliczna farbą koloru czerwonej miedzi. Po odpowiednim oświetleni i wprowadzeniu designerskich mebli i eleganckich dodatków jak obrazy czy donice wnętrze restauracji jest bardzo eleganckie. Szare ściany i posadzka z żywicy oraz stoły różnej wysokości i metaliczna farba na ścinach z grafikami to projekt wnętrz ekskluzywnej restauracji w Krakowie.
Projekt wnętrz nowoczesnych restauracji loftowej z metaliczną farbą  i lustrzany bar w Krakowie

PROJEKT WNĘTRZ NOWOCZESNYCH RESTAURACJI LOFTOWEJ Z METALICZNĄ FARBĄ I LUSTRZANY BAR W KRAKOWIE

Obrazy tworzone metalicznymi farbami przez znaną artystkę pięknie komponują się na ścianach malowanych metaliczną farbą w e wnętrzu restauracji typu loft. Wnętrze zostało zaprojektowane tak by pomimo swej surowości było ciekawe i dekoracyjne. Bardzo efektowny projekt aranżacji sali konsumpcyjnej restauracji został dodatkowo podkreślony przez ciekawy projekt oświetlenia sali restauracji.
 W betonowych donicach dekoracyjne gałęzie brzozowe pasują do aranżacji wnętrz  restauracji  z otwartą kuchnią w Krakowie

W BETONOWYCH DONICACH DEKORACYJNE GAŁĘZIE BRZOZOWE PASUJĄ DO ARANŻACJI WNĘTRZ RESTAURACJI Z OTWARTĄ KUCHNIĄ W KRAKOWIE

Projekt wnętrz z dużą otwartą kuchnia to awangardowa aranżacja wnętrz restauracji w Krakowie. We wnętrzu typu loft z widocznymi instalacjami na suficie i dekoracjami jak donice z betonu zaprojektowano otwartą kuchnię. Projekt aranżacji wnętrz restauracji z otwartą kuchnią pozwala Klientom na oglądanie jak szef kuchni przygotowuje ich posiłki. Zaprojektowany odpowiedni system wentylacji i nowoczesnych okapów gastronomicznych powoduje ze zapachy z kuchni nie przedostają sie na salę konsumpcyjną restauracji w Krakowie o ciekawym projekcie.
drobne dekoracje to ważny element wystroju wnętrz restauracji w Krakowie

DROBNE DEKORACJE TO WAŻNY ELEMENT WYSTROJU WNĘTRZ RESTAURACJI W KRAKOWIE

W projekcie wnętrz restauracji ważne są wszystkie szczegóły. Dlatego bardzo ważne jest zaprojektowanie dodatków i drobiazgów wykańczających wnętrze i nadających mu ostateczny wygląd. Drobne dekoracje jak eleganckie kieliszki czy piękna zastawa stołowa buduję klimat wnętrza restauracji i potrafią przesądzić o tym czy wnętrz restauracji podoba się ludziom.

Prezentujemy bardo przytulne wnętrze nowoczesnej restauracji w którym dzięki dodatkom i miękkiemu oświetleniu dekoracyjnemu uzyskano bardzo fajną atmosferę i ciepłe wnętrza pomimo że ściany są projektowane z betonu architektonicznego o surowym  wyglądzie.
Wnętrze dekorują nowoczesne meble wykonane z litego drewna na konstrukcji stalowej z czarnych profili. W restauracji ustawiono wiele dużych dekoracyjnych donic i raz lampionów. Przestrzeń wnętrz restauracji podzielono na kilka stref od kawowej przez salę restauracyjną po strefę barową z pięknym barem wykonanym na zamówienie.